گلکسی تب S2 از آیپد ایر 2 باریک‌تر خواهد بود

سامسونگ با معرفی گلکسی تب S کلاس جدیدی از تبلت‌های خود را روانه‌ی بازار کرد. حال در هیاهوی خبری ناشی از انتشار اخبار مربوط به گلکسی S6 و گلکسی S اج، اطلاعاتی نیز از گلکسی تب S2 سامسونگ منتشر شده که نشان از ضخامت کمتر این تبلت در مقایسه با آیپد ایر ۲ اپل دارد.

 در حالی که بسیاری از کاربران در انتظار عرضه‌ی نسل جدید گوشی‌های‌هوشمند سامسونگ، گلکسی S6 و گلکسی S اج هستند، اخباری در مورد نسل بعدی گلکسی تب S‌های سامسونگ منتشر شده است. براساس شنیده‌ها که برگرفته از اطلاعات دریافت شده از منابع داخلی است، گلکسی تب S2 باریک‌تر از آیپد ایر ۲ اپل خواهد بود. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که سامسونگ در ادامه‌ی استفاده از مواد با کیفیت در ساخت محصولات پرچمدار خود، در گلکسی تب S2 هم از فریم فلزی بهره خواهد برد.

گلکسی تب S2 در دو اندازه‌ی ۸ و ۹.۷ اینچی تولید خواهد شد. سامسونگ نسل پیشین گلکسی تب S خود را در اندازه‌ی ۸.۴ و ۱۰.۵ اینچی روانه‌ی بازار کرده بود. پیش از این نیز اخباری منتشر شده بود که نشان از بهره‌گیری از نسبت تصویر ۴ به ۳ در تبلت‌های میان‌رده‌ی سری گلکسی تب A سامسونگ داشت، حال به نظر می‌رسد کره‌ای‌ها از همین نسبت به تصویر در گلکسی تب S2‌های خود استفاده خواهد کرد.

نظر شما درباره این تبلت چیست؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید