گیمر: پیست، سرعت، تصادف

اگر علاقمند به بازی‌های موبایلی هستید و دوست دارید مهارت خود را در این زمینه محک بزنید، «گیمر» بهترین فرصت است. برای شرکت در رقابت این هفته با زومیت همراه باشید.

به «گیمر» خوش آمدید! گیمر به صورت هفتـگی و در روزهای پنجشنبه منتشر می‌شود. در هر گیمر، یک بازی ‌موبایلی معرفی می‌شود. شما یک هفته فرصت دارید تا مهارت و توانایی خود را در این بازی به رخ دیگران بکشید. در قسمت بعدی، ۱۰ گیمری که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند معرفی خواهند شد.

این هفته: Wrong Way Racing

این قسمت از سری «گیمر» به بازی Wrong Way Racing، محصولی از Jared Bailey اختصاص دارد. شما می‌توانید بـازی Wrong Way Racing را به کمک لینک‌های زیر دانلود و در «گیمر» این هفته مشارکت کنید.

AppStore  AndroidMarket  WindowsPhone

در این بازی باید در پیست مسابقه، بر خلاف جهت سایر خودروها حرکت کرده و با تغییر مسیر حرکت خود از برخورد با آنها اجتناب کنید.

Wrong Way Racing

شرکت در مسابقه «گیمر»

Wrong Way Racing Resultبرای شرکت در «گیمر» پس از دانلود و اجرای بازی، پیست ساده را انتخاب نموده و به کمک کلید Share بیشترین امتیاز کسب شده در این هفته را برای ما ایمیل کنید. در صورت تمایل از بیشترین امتیاز خود یک اسکرین‌شات تهیه و آن را برای ما ارسال کنید. اسکرین‌شات گرفته‌شده باید به صورت خام ارسال شود. هرگونه تغییر و ویرایش در اسکرین‌شات اعم از کوچک‌کردن، چرخاندن و یا هر چیز دیگر باعث حذف گیمر از مسابقه خواهد شد. اسکرین‌شات تهیه شده از این بازی باید مشابه تصویر سمت چپ باشد که در آن علاوه برای امتیاز بازی و بیشترین امتیاز کسب شده، کلید‌هایی مانند Share نیز نمایش داده شده‌اند. به یاد داشته باشید که اسکرین‌شات خود را به صورت خام برای ما ارسال کنید و هیچگونه تغییری بر روی آن اعمال ننماید.

اگر قــصد دارید امتیاز خــــود را بـــرای مـــا ارســال کــنـیـد، لــطفــا بــه مـوارد زیـر تــوجــه کــنید:
ایــمـیـل آدرس: ایمیل گیمر // مــوضــوع (Subject) ایمیـل: امتیاز شما - Gamer 6
در بدنه ایمیل نیز علاوه بر ضمیمه نمودن اسکـرین‌شات بازی، نام و نام‌خانوادگی خود را درج نماییـد.

چند نکته

۱- اسکرین‌شات باید از بالاترین امتیاز کسب‌شده در این هفته باشد نه بالاترین امتیازی که تا به‌حال کسب نموده‌اید.
۲- اگر پس از ارسال ایمیل، رکورد بالاتری ثبت کردید، امتیاز جدید را برای زومیت ارسال کنید.
۳- حتما در موضوع (Subject) ایمیل، امتیاز خود و در بدنه آن اسکرین‌شات بازی را ضمیمه کنید.
۴- اگر دوست دارید با سایر کاربران آشنا شده و به بازی‌های چندنفره بپردازید، نام‌کاربریتان را در Game Center یا Google Play Game در بخش نظرات نوشته و خود را به دیگران معرفی کنید.
۵- اگر بازی‌های دیگری می‌شناسید آنها را به ما نیز معرفی کنید.
۶- اینجا مکانی برای قضاوت و تحقیق درباره دستکاری افراد نیست. تنها نتیجه شرکت در بخش‌هایی مانند «گیمر» آشنایی بهتر شما با سایر کاربران و تجربه کمی هیجان است. فعالیت زومیت برای شما است و بهتر شدن فضای آن به مشارکت همه شما نیازمند است.
۷- همیشه افراد اندکی وجود دارند که علاقمند به روش‌های غیرمتعارف هستند. جستجوی پاسخ معماهای «پازل» در اینترنت یا استفاده از ابزارهای مختلف برای دستکاری یا ویرایش اسکرین‌شات‌های «گیمر» به نگرش و دیدگاه شما درباره برگزاری یک رقابت منصفانه و مفرح باز می‌گردد. تیم زومیت همواره سپاس‌گزار کاربرانی است که به خود و دیگران احترام می‌گذارند.

برای شرکت در مسابقه تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه فرصت دارید. برای بهتر شدن «گیمر» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید