تماشا کنید: خلاصه‌‌ای از کنفرانس اینتل در CES 2015

اینتل همچون سال‌های گذشته حضور پررنگی در نمایشگاه CES 2015 داشت و در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود از پهپادهای مجهز به فناوری RealSense و شمار دیگری از محصولات پرده برداشت. نکته‌ی بارز در این کنفرانس، عدم استفاده از عبارت اینترنت اشیا بود که به وجه اشتراک موضوعات ارائه شده توسط بسیاری از کمپانی‌ها در CES 2015 تبدیل شده است.

 اینتل در جریان برگزاری کنفرانس معرفی محصولات خود در CES 2015 اصلا از عبارت اینترنت اشیا استفاده نکرد. در حالی که اغلب کمپانی‌هایی که تا امروز کنفرانس‌های مطبوعاتی خود را در CES برگزار کرده‌اند، به اینترنت اشیا و فعالیت‌های خود در این حوزه اشاره کردند، بطوریکه عبارت اینترنت اشیا را باید به‌عنوان یکی از پرکاربردترین موارد در کنفرانس‌های خبری لقب داد، اما اینتل علی‌رغم صحبت در مورد ایجاد بستر‌های ارتباطی بیشتر برای اتصال انواع ابزار‌ها، تولید پهپادهای هوشمند، درهای هوشمند و لباس‌هایی برای بهبود دامنه‌ی دید، هرگز سخنی از اینترنت اشیا به میان نیاورده است.

می‌توانید خلاصه‌ای از کنفرانس مطبوعاتی اینتل را در ادامه تماشا کنید.

کلیه‌ی مقالات مربوط به نمایشگاه را در آدرس zoomit.ir/ces-2015 مشاهده کنید.
فروشگاه اینترنتی بامیلو، اسپانسر زومیت در پوشش خبری نمایشگاه CES 2015 با طیف وسیعی از کالاهای الکترونیک، مد و لباس، لوازم خانه و آشپزخانه در خدمت شماست.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید