زوم‌اَپ: BodBot، مربی ورزشی شما

امروزه توجیه بسیاری از افراد برای ورزش نکردن کمبود وقت برای مراجعه به سالن‌های ورزشی است. نبود برنامه‌ی ورزشی مناسب نیز انگیزه‌ی لازم را برای انجام حرکات ورزشی در منزل ایجاد نمی‌کند، حال آنکه BodBot را می‌توان یک مربی کاربلد برای راهنمایی شما در تمام زمینه‌های ورزشی خواند.

می‌توان BodBot را یکی از اپلیکیشن‌های خوب و کاربردی در زمینه‌ی تناسب اندام خواند. این اپلیکیشن تنها به جمع‌آوری داده‌های حاصل از سنسور‌های گوشی‌هوشمند یا دست‌بندهای هوشمند نمی‌پردازد، بلکه می‌توان با استفاده از این اپلیکیشن هدفی را انتخاب کرد و با تمرینات ارائه شده توسط این اپلیکیشن، برای رسیدن به هدف مورد نظر که می‌تواند تقویت توده‌ی ماهیچه‌ای بخشی از بدن یا کاهش وزن از طریق سوزاندن چربی‌های اضافه باشد، دست یافت. این اپلیکیشن علاوه بر ارائه‌ی برنامه‌ی ورزشی، کاربران را در زمینه‌ی برنامه‌ی غذایی نیز راهنمایی می‌کند. البته این بخش از اپلیکیشن نیازمند پرداخت آبونمان ماهیانه برای کاربران اندروید و iOS است، کاربران ویندوزفون می‌توانند این اپلیکیشن را برای یک سال بصورت رایگان مورد استفاده قرار دهند. علاوه بر ارائه‌ی برنامه‌ی ورزشی و غذایی، در صورتی که یکی از دست‌بند‌های هوشمند FitBit یا Jawbone را در اختیار داشته باشید، می‌توانید با اتصال آن به اپلیکیشن، اطلاعات دریافتی را نیز وارد برنامه کنید. BodBot علاوه بر ارائه‌ی برنامه‌ی ورزشی، توضیحاتی را نیز به‌همراه ویدئویی برای آموزش صحیح حرکت در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا به روشنی کاربر را در انجام حرکات ورزشی راهنمایی کند. به واقع می‌توان BodBot را یکی از کامل‌ترین اپلیکیشن‌های ورزشی خواند که تاکنون در بخش زوم‌اَپ به آن پرداخته‌ایم.

BadBotInt

با وجود این اپلیکیشن بصورت رایگان برای هر سه پلتفرم اندروید، iOS و ویندوزفون ارائه شده، اما برای استفاده از تمام امکانات آن که شامل دریافت برنامه‌ی غذایی نیز می‌شود، باید آبونمان ماهیانه‌ی آن را پرداخت کرد، البته براساس اطلاعات موجود در صفحه‌ی این اپلیکیشن در فروشگاه ویندوزفون، کاربران پلتفرم مایکروسافت می‌توانند برای یک سال، آن را با تمام امکانات بصورت رایگان استفاده کنند. در قسمت تنظیمات اپلیکیشن می‌توان مشخصات فیزیکی خود را وارد کنید. انتخاب هدف نیز یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند هدف شما را از ورزش کردن روشن کند. از جمله‌ی اهداف مورد نظر می‌توان به کاهش وزن، افزایش توده‌ی ماهیچه، کسب فیزیک بدن بازیکنان بسکتبال، فوتبال یا ورزش برای سلامتی اشاره کرد. همچنین BodBot این امکان را در اختیار کاربر می‌گذارد تا روزهای مورد نظر خود را نیز برای ورزش انتخاب کند.

در صورتی که از این اپلیکیشن استفاده می‌کنید، نظر خود را در مورد آن با ما ودوستان خود به اشتراک بگذارید.

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
دانلود از اپ استور اپل
دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید