زوم‌اَپ: SpinMe Alarm Clock، ساعت کوکی برای خوش خواب‌ترین افراد

در میان ساعت‌های رومیزی کوکی نمونه‌هایی وجود دارد که برای خاموش کردن زنگ آن‌ها فقط فشردن یک کلید کافی نیست و باید برای خاموش کردن زنگ‌ها حتما از جا بلند شد. اپلیکیشن SpinMe نیز ساختار این چنینی دارد، پس اگر از جمله‌ی افرادی هستید که یکی از مشکلاتتان بیدار شدن از خواب خوش است، با زوم‌اپ امروز همراه باشید.

برای خاموش کردن زنگ این ساعت‌کوکی باید حتماً از جا بلند شده و برطبق دستورالعمل این ساعت هوشمند حرکاتی را انجام دهید. حرکات مورد نیاز برای خاموش کردن زنگ مستلزم ایستادن کامل و چرخیدن به حالتی است که دو انگشت شست خود را روی مکان مشخص شده روی صفحه‌ی نمایش قرار دهید. این اپلیکیشن با استفاده از سنسور ژیروسکوپ که در بسیاری از تلفن‌های‌هوشمند امروزی موجود است، قادر است تا چنین امکانی را در اختیار کاربران قرار دهد.

SpinMe

رابط‌کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده است و شاید یکی از نکات منفی آن عدم امکان برای تنظیم ساعت برای روزهای مختلف در طول هفته باشد که یکی از اصلی‌ترین امکانات هر ساعت‌کوکی نرم‌افزاری است. این اپلیکیشن تنها زمانی خاموش می‌شود که در جهت نمایش داده شده شروع به چرخیدن کنید.

SpinMe جدیداً برای اندروید ارائه شده و کاربران تلفن‌های‌هوشمند اندرویدی می‌توانند این اپلیکیشن را بصورت رایگان از گوگل‌پلی‌استور و ایران‌اپس دانلود کنند، اما کاربران آیفون‌های اپل باید مبلغ ۱.۹۹ دلار را برای استفاده از این اپلیکیشن پرداخت کنند.

دانلود از بازار
دانلود از فروشگاه ویندوز فون
دانلود از اپ استور اپل
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید