گزارش «اختصاصی زومیت» از غرفه «سامسونگ» در نمایشگاه  IFA 2014

نمایشگاه‌های محصولات الکترونیک همچون IFA 2014 که در آن کمپانی‌های فعال در این حوزه به معرفی آخرین دستاوردهای خود می‌پردازند، به‌عنوان بهشتی برای گیک‌ها و عاشقان فناوری به‌شمار می‌رود. سامسونگ نیز همچون همیشه با دستی پر در این نمایشگاه حضور یافته و محصولات متنوعی را معرفی کرده که شاخص‌ترین آن‌ها گلکسی‌نوت ۴ است. در ادامه با زومیت همراه باشید تا نگاهی به غرفه‌ی سامسونگ در IFA 2014 داشته باشیم.

 سامسونگ نیز همچون همتای کره‌ای خود که پیش‌تر گزارشی از غرفه‌ی آن را منتشر کردیم، غرفه‌ی خود در نمایشگاه IFA 2014 با استفاده از تعداد کثیری از تلویزیون‌های مختلف زینت داده است. IMG 2221

در این تصویر شماری از تلویزیون‌های هوشمند خمیده‌ی OLED این کمپانی را ملاحظه می‌کنید که روی دیوار غرفه نصب شده‌اند:

IMG 2227

همانطور که در این تصویر نیز می‌توان دید، سامسونگ روی هر یک از تلویزیون‌های خود عبارتی را درج کرده که برای مثال برای این تلویزیون می‌توان عبارت UHD with ASTRA را مشاهده کرد. سامسونگ برای ترغیب مشتریان و بازدیدکنندگان به خرید تلویزیون‌های اولترا اچ‌دی خود، استریم‌ها، تولیدکنندگان و پخش‌کنندگان محتویات 4K‌ را معرفی کرده و موارد موجود را برای کاربران نمایش می‌دهد.

IMG 2230

در تصویر زیر بخشی دیگر از دکور مربوط به تلویزیون‌های سامسونگ را مشاهده می‌کنید که به نمایش OLED‌های خمیده‌ی این کمپانی اختصاص دارد.

IMG 2231

در تصویر زیر نمایی دیگر از غرفه‌ی سامسونگ و قیمت مربوط به نمایش OLED‌های این کمپانی را مشاهده می‌کنید. یکی از سازه‌های جالب در این قسمت، سازه‌ای متشکل از چندین پنل خمیده است که پشت به هم روی یکدیگر قرار گرفته‌‌اند.

IMG 2232

در تصویر زیر تلویزیون‌های‌هوشمند خمیده‌ی سامسونگ را مشاهده می‌کنید که کاربران می‌توانند با استفاده از ریموت‌های مخصوص این تلویزیون‌ها آن‌ها را کنترل کنند یا با استفاده از تبلت‌های سامسونگ و اپلیکیشن‌های موجود، شاهد امکانات ارتباطی تبلت‌های سامسونگ با تلویزیون‌های این کمپانی باشند.

IMG 2233

تصویر زیر همان سازه‌ای است که پیش‌تر به آن اشاره کردیم.سامسونگ در نمایشگاه CES 2014 سازه‌ای مشابه با استفاده از تلویزیون‌های خود قرار داده بود که این‌بار تنها از پنل‌های خود در قالب ساختار دیگری بهره برده است.

IMG 2234

تصویر زیر نیز نگاهی دیگر به بخش تلویزیون‌های خمیده‌ی این کمپانی دارد.

IMG 2236

تصویری از تلویزیون خمیده‌ی سامسونگ را مشاهده می‌کنید و در قست پشتی نیز محلی قرار گرفته که سامسونگ در آن تجهیزات مربوط به خانه‌ی هوشمند خود را قرار داده است.

IMG 2237

در تصویر زیر قسمتی را ملاحظه می‌کنید که سامسونگ در آن مانیتورهای اولترا اچ‌دی حرفه‌ای خود را به نمایش گذارده است. مطمئناً این مانیتورها با رزولوشن بالا می‌تواند بهترین هدیه به یک گرافیست یا خوره بازی باشند.

IMG 2241

نمایی دیگر از مانیتورهای سامسونگ را مشاهده می‌کنید که مانیتور اولترا اچ‌دی مدل UD970 نیز در بین آن‌ها وجود دارد.

IMG 2243

این تصویر نیز نمایی از مانیتورهای اولترا اچ‌دی سامسونگ مدل UD590‌ را به نمایش گذارده است.

IMG 2244

نمایی از بغل که می‌توان ضخامت و همچنین تاحدودی پشت مانیتورها را مشاهده کرد. سامسونگ در طراحی این مانیتورها سادگی را بیش از هر چیزی مدنظر قرار داده است.

IMG 2246

نمایی نزدیک از UD590 که پایه‌ی ساده‌ی آن به زیبایی این مانیتور افزوده است.

IMG 2247

لبه‌‌های مانیتور UD590 که از استیل در کناره‌ها استفاده شده است.

IMG 2249

سامسونگ در این مانیتورها به‌وفور از استیل استفاده کرده است، سیاستی که این کمپانی در تولید گوشی‌ها و تلفن‌های‌هوشمند خود کمتر به آن تن می‌دهد.

IMG 2252

تصویر زیر نمایی از دکور مربوط به مانیتورها را نمایش می‌دهد که هدف از آن نمایش قدرت به‌تصویرکشیدن رنگ‌ها توسط این مانتیورها است.

IMG 2257

سامسونگ با درج عبارت ما رنگ‌ها را از درون چشمان شما می بینیم، سعی در القای این موضوع دارد که رنگ‌های نمایش داده شده در این مانیتورها به طبیعی‌ترین شکل ممکن نمایش داده می‌شوند.

IMG 2259

در بخشی دیگر از غرفه که در کنار بخش مربوط به نمایش مانیتورها قرار دارد، سامسونگ انواع چاپگرهای اداری و خانگی خود را به نمایش گذاشته است.

IMG 2261

در تصویر زیر نمایی از چاپگر‌های چندکاره‌ی این کمپانی را ملاحظه می‌کنید که همگی از چاپ بی‌سیم و NFC پشتیبانی می‌کنند.

IMG 2262

سامسونگ در جریان برگزاری IFA 2014 پرده از آخرین نسل چاپگرها چندکاره‌ی خود برداشت که برای مصارف خانگی چندان مناسب نبوده و بیشتر برای سازمان‌ها در نظر گرفته شده است. چاپگر‌های سری MultiXpress اولین پرینترهای اندرویدی جهان هستند که با استفاده از صفحه‌ی نمایش ۱۰ اینچی موجود می‌توان مستقل از کامپیوتر از آن استفاده کرد.

IMG 2265

تصویر زیر بخشی از غرفه‌ی سامسونگ را نمایش می‌دهد که سامسونگ در آن تبلت‌های گلکسی‌تب پرو خود را به نمایش گذارده است. همانطور که در این تصویر نیز مشاهده می‌کنید، جلد مجلات مطرح دنیا روی استندهای میز گلکسی‌تب پرو قرار دارد، چراکه خریداران این تبلت‌ها می‌توانند نسخه‌های الکترونیکی این مجلات را دریافت کنند.

IMG 2315

نمایی نزدیک از گلکسی‌تب پرو سامسونگ را مشاهده می‌کنید.

IMG 2316

در این قسمت از غرفه، سامسونگ تمامی تلفن‌های‌هوشمند و تبلت‌های خود را برای بازدیدگنندگان نمایش داده و می‌توان تمامی محصولات رده بالای این شرکت را در این قسمت مشاهده کرد.

IMG 2319

IMG 2320

میزی که علاوه بر محصولات عادی سامسونگ، محصولات مشترک این کمپانی با سواروفسکی هم در آن قرار گرفته است.

IMG 2347

طیف گسترده‌ی لوازم خانگی سامسونگ که از جمله‌ی آن باید به ماشین‌های لباس‌شویی، ظرفشویی، یخچال و فریزر نیز اشاره کرد. سامسونگ در این نمایشگاه محصولات خود با آخرین فناوری‌هایی که به آن دست یافته را به نمایش گذارده است.

IMG 2505

Water Wall فناوری مربوط به ماشین‌های ظرفشویی سامسونگ است که در آن آب با سازوکاری مشابه آنچه که در آبشارها مشاهده می‌کنیم، روی ظروف ریخته می‌شود و در نتیجه تمامی سطح ظروف با آب تماس پیدا می‌کند.

IMG 2516

کلیه اخبار و مقالات مرتبط با نمایشگاه را در صفحه‌ی zoomit.ir/ifa-2014 دنبال کنید.

IFA

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی IFA 2019 مراجعه کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید