زوم‌اَپ: گفتگوی امن و سریع با اپلیکیشن ارتباطی Telegram

زوم‌اَپ: گفتگوی امن و سریع با اپلیکیشن ارتباطی Telegram

اگر در پی استفاده از سیستم پیام‌رسانی مشابه شیوه‌ی از بین رفتن دستورات دریافتی کارآگاه گجت هستید ، پس بهتر است از اپلیکیشن ارتباطی Telegram استفاده کنید. این اپلیکیشن مبتنی بر سرویس‌های ذخیره‌ی ابری است، از این‌رو امکان دسترسی به حساب‌کاربری از تمامی پلتفرم‌ها موجود است. با زوم‌اپ امروز همراه باشید.

اپلیکیشن ارتباطی Telegram با در نظر گرفتن دو اصل امنیت و سرعت توسعه یافته است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان گروه‌های چت با حضور ۲۰۰ نفر را ایجاد کرد و در عین‌حال ویدئوهایی با حجم ۱ گیگابایت را نیز می‌توان ارسال کرد که از جمله‌ی قابلیت‌های اصلی این بستر ارتباطی است. همانطور که گفتیم تمامی پیام‌های ارسالی از طریق سرویس ذخیره‌ی ابری ذخیره می‌شود و می‌توان با استفاده از وب، پلتفرم‌های موبایل یا انواع سیستم‌عامل‌ها به این سرویس دسترسی پیدا کرد.

برای افرادی که امنیت اصلی‌ترین فاکتور در انتخاب یک اپلیکیشن است، قابلیتی با عنوان Secret Chat اضافه شده که از کدگذاری end-to-end استفاده شده که با استفاده از آن فقط گیرنده قادر به باز کردن کد پیام و خواندن آن است. همچنین هیچ‌یک از پیام‌های ارسال شده در حالت Secret Chat در سرور‌ها ذخیره نشده و همچنین می‌توان تنظیمات رو طوری انجام داد که پیام‌ها پس از ارسال از روی هر دو دستگاه پاک شوند.

telegramint

توسعه‌دهندگان تلگرام مدعی توسعه‌ی سریع‌ترین اپلیکیشن پیام‌رسان موجود هستند و دلیل این ادعا را عدم متمرکز کردن سرورها در یک نقطه‌ی خاص و استفاده از سرور‌های توزیع شده در نقاط مختلف جهان عنوان می‌کنند که از این‌رو کاربران به نزدیک‌ترین سرور‌های موجود دسترسی یافته و پیام‌ها از این طریق ارسال و دریافت می‌شوند. اپلیکیشن تلگرام فضای نامحدود ابری را برای ذخیره‌ی پیام‌های ارسال شده در اختیار کاربران قرار می‌دهد و نکته‌ی مهم‌تر رایگان بودن این اپلیکیشن بدون نمایش تبلیغات اعصاب‌خوردکن در محیط اپلیکیشن است.

این اپلیکیشن علاوه بر اندروید، iOS و ویندوزفون برای سایر سیستم‌عامل‌ها چون ویندوز، مک و لینوکس (۶۴ بیت - ۳۲ بیت) نیز ارائه شده و در صورت عدم امکان استفاده از نرم‌افزار برای این سرویس ارتباطی می‌توان از نسخه‌ی وب آن استفاده کرد.

دانلود از بازار
دانلود از فروشگاه ویندوز فون
دانلود از اپ استور اپل
دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل [email protected] با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید