سونی سرویس Music Unlimited پلی‌استیشن ۳ را بروزرسانی کرد

بخش موسیقی شرکت سونی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید و توسعه موسیقی در دنیا فعالیت دارد و سرویس Music Unlimited نیز اجازه‌ی دسترسی به آرشیو بزرگی از محصولات موسیقی سونی را می‌دهد. در بروزرسانی جدید این شرکت بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۳ ٬ این سرویس از نظر کاربری و ظاهری ارتقا بسیار مفیدی پیدا کرده است. با زومیت و جزئیات خبر در ادامه همراه باشید.

نسخه‌ی جدید Music Ultimated با ارتقا جستجو و دسترسی آسان‌تر به موسیقی‌های مورد علاقه کاربر٬ تغییرات بسیار مثبت و مفیدی ایجاد کرده است که سبب می‌شود این اپلیکیشن بر روی پلی‌استیشن ۳ کاربردی‌تر از قبل عمل کند. به محض بازکردن این اپلیکیشن٬ اولین تغییراتی که کاربر حس خواهد کرد٬ طراحی متفاوت و متحول شده‌ی محیط کاربری است که آخرین موسیقی‌های منتشر شده به همراه لیست پخش‌های جدید در آن دیده می‌شوند.

1

با فشردن دکمه‌ی دایره٬ در سمت راست تصویر منویی باز می‌شود که به کاربر امکان دسترسی به جستجو٬ چارت‌ها٬ کانال‌ها٬ کتابخانه کاربر و تنظیمات را می‌دهد.

2

وقتی بر روی گزینه‌ی چارت می‌رویم٬ معروف‌ترین آلبوم‌ها و قطعات موسیقی که در Music Unlimited وجود دارند را به ترتیب سبک مشاهده خواهیم کرد. بخش لیست پخش من نیز شامل قطعات و آلبوم‌های دلخواه خواهد بود.

3

گزینه‌ی کانال‌ها همانطور که از نامش پیداست٬ اجازه‌ی دسترسی به بخش‌های مختلف و اختصاصی از آهنگ‌ها و دسته بندی‌های خاص را می‌دهد.

4

بخش کتابخانه من نیز جایی است که کاربر قطعات و یا آلبوم‌های دلخواه خود را در آن دسته‌بندی و یا ذخیره سازی کرده است.

5

بخش آخر نیز که تنظیمات اپلیکیشن است به کاربر گزینه‌هایی مانند استریم کیفیت بالا قطعات موسیقی و غیره را می‌دهد.

6

در هر صورت ظاهرا این تغییرات بسیار بهینه و مطلوب هستند و نشان می‌دهد سونی همچنان به فکر کنسول هفتمی خود یعنی پلی‌استیشن ۳ هم هست.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید