اپل تولید آیپاد‌ کلاسیک را متوقف کرد

اپل دیشب علاوه بر تصمیمی که قبل از شروع مراسم برای معرفی آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس و اپل واچ گرفته بود، همچنین تصمیم گرفت که دیگر به تولید آیپاد‌های کلاسیک ادامه ندهد.

آیپاد کلاسیک اپل خاطره‌های زیادی را برای اشخاص مختلف ایجاد کرده  است. اما اکنون به اعتقاد اپل این آیپاد با نیاز‌های زمانه ما همخوانی ندارد و بهتر است تولید آن متوقف شود. این آیپاد یکی از قدیمی‌ترین آیپاد‌های تولیدی اپل بود و ظرفیت ۱۶۵ گیگابایت حافظه را در اختیار کاربر قرار می‌داد.

به ماه سپتامبر ۲۰۱۴ رسیده‌ایم و اگر نگاه کنیم متوجه انواع گجت‌های می‌شویم که ساد‌ه‌ترین کاری که انجام می‌دهند پخش موسیقی است.با این حال جالب است که اپل هیچ بیانیه رسمی مبنی بر قطع تولیداین دستگاه منتشر نکرده است و در سکوت محض می‌خواهد آیپاد کلاسیک را از رده خارج کند. اگر به فروشگاه سایت اپل مراجعه کنید فروش آیپاد‌های مختلفی را خواهید دید، اما در این میان دیگر آیپاد کلاسیک برای فروش وجود ندارد.

نظر شما درباره این تصمیم اپل چیست؟ اکنون اگر بخواهید یک MP3 پلیر جداگانه همراه با صفحه نمایش غیرلمسی برای مشاهده لیست قطعات و کاور آلبوم‌ها و ظرفیت خوب حافظه تهیه کنید، چه گزینه‌ای را انتخاب خواهید کرد؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید