تماشا کنید: فبلت جدید ال‌جی با نام G3 Stylus به همراه یک قلم در راه است

کمپانی ال‌جی قصد دارد علاوه بر G3 Beat یک محصول دیگر را نیز به خانواده G3 اضافه کند. G3 Stylus احتمالا یک فبلت میان رده است با نمایشگر ۹۶۰ در ۵۴۰ پیکسلی که به همراه خود یک قلم استایلوس نیز خواهد داشت.

هنوز زمان زیادی از ارایه جی 3 ال‌جی به بازارهای جهانی نگذشته و گفته می‌شود که نسخه مینی این تلفن نیز با نام G3 Beat در راه است. با این حال ال‌جی به همین محصولات متنوعی که در بازار دارد قانع نشده و شایعات حاکی از آنند که یک تلفن جدید به نام G3 Stylus نیز از این کمپانی کره‌ای معرفی خواهد شد. هنوز مشخصات این تلفن هوشمند مشخص نیستند و فقط می‌دانیم که این تلفن نمایشگری حتی بزرگتر از نمایشگر ۵.۵ اینچی جی 3 و یک قلم استایلوس را با خود دارد.

منتظر ارائه یک Optimus Vu دیگر نباشید! فبلت جدید تفاوت‌های آشکاری با وی یو دارد. بر طبق اسناد فاش شده به نظر می‌رسد که ال‌جی استایلوس با یک نمایشگر ۹۶۰ در ۵۴۰ پیکسل و ظاهری شبیه به G Vista (که برای ورایزون ارایه شده بود) معرفی خواهد شد. در صورت صحت این خبر احتمالا با یک محصول میان‌رده مواجه هستیم، چرا که نوت ۴ سامسونگ احتمالا با یک نمایشگر ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل معرفی خواهد شد؛ یعنی یک نمایشگر QHD!

دانلود ویدیو

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید