احتمالا ساعت هوشمند اپل حدود ۴۰۰ دلار قیمت خواهد داشت

امروز ری‌کُد گزارش کرده که اپل به دنبال افزایش قیمت گجت‌های پوشیدنی است و بازه‌ی قیمتی ۴۰۰ دلار را برای iWatch در نظر گرفته است. این بدین معناست که ساعت اپل تقریبا ۲ برابر میانگین قیمت ساعت‌های هوشمند فعلی قیمت گذاری خواهد شد.

ری‌کد در گزارش خود به این موضوع نیز اشاره کرده که ممکن است ساعت هوشمند اپل در چند نسخه عرضه شود که یک نسخه‌ی آن قیمت پایین‌تری داشته باشد.

مدیران اپل بر روی قیمت ۴۰۰ دلار برای گجت پوشیدنی جدید این شرکت بحث کرده‌اند. هنوز قیمت این محصول نهایی نشده و ممکن است تا سال آینده که قرار است روانه بازار شود، قیمت آن تغییر کند. منبع این خبر گفته است که ممکن است اپل چند مدل ساعت هوشمند را برای بازه‌های مختلف قیمتی ارائه کند.

به هر حال تا زمانی که اپل ساعت هوشمند خود را رونمایی نکند نمی‌توان در باره‌ی قیمت آن اظهار نظر کرد. اگر آی‌واچ در کنفرانس ۱۸ شهریور ماه این شرکت در کنار آیفون ۶ رونمایی شود که البته احتمال آن بسیار کم است، آنوقت دقیقا مشخص خواهد شد که اپل قصد دارد قیمت گجت‌های پوشیدنی را تغییر دهد یا خیر.

اطلاعات ضد و نقیض بسیاری در باره‌ی آی‌واچ به گوش می‌رسد، اما اکثر شایعات به قابلیت‌های مختلف مرتبط با سلامت در این ساعت اشاره دارند. دیروز در زومیت خواندید که اپل احتمالا برای آنکه حداکثر فروش را در آیفون و ساعت جدید خود تجربه کند این دو محصول را با فاصله زمانی چند ماهه نسبت به یکدیگر رونمایی خواهد کرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید