دانلود کنید: مجموعه بزرگی از کتاب‌ها آموزشی مایکروسافت

مایکروسافت بیش از ۱۵۰ کتاب‌ آموزشی خود را در زمینه‌های مختلف بصورت مجانی برای دانلود در اختیار کاربران سرویس‌های خود قرار داده است. تا پیش از این برای تهیه این کتاب‌ها باید هزینه چند صد دلاری می‌کردید و حالا می‌توانید هر کدام را که نیاز دارید مجانی دراختیار داشته باشید.

کتاب‌هایی که مایکروسافت به صورت مجانی در اختیار کاربران خود قرار داده در شاخه‌های ویندوز ۸، ویندوز ۸.۱، ویندوز ۷، آفیس ۳۶۵، آفیس ۲۰۱۳، شیرپوینت ۲۰۱۳، داینامیک CRM، پاورشل، اکسچنج سرور، Lync 2013، SQL Server می‌شوند.

مایکروسافت در MSDN نوشته است که کتاب‌های مجانی این شرکت تنها در ماه گذشته ۳.۵ میلیون بار دانلود شده‌اند. اریک لیگ‌من از مایکروسافت وعده داده که ۱۳۰ کتاب دیگر را نیز در آینده نزدیک به صورت مجانی به اشتراک خواهد گذاشت. او از مخاطبین خود خواسته که از این منابع استفاده کرده و نهایت لذت را از آن‌ها ببرند و تا جای ممکن آن‌ها را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارند.

برای دانلود این کتاب‌ها به وب سایت MSDN مراجعه کنید. اغلب کتاب‌ها در قالب فایل PDF عرضه شده‌اند، اما برخی از آن‌ها در فرمت‌های EPUB و MOBI نیز قابل دانلود هستند تا به راحتی بتوان آن‌ها را در موبایل‌ها نیز مطالعه کرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید