سومین بروزرسانی iOS 8 beta ارایه شد

اولین نسخه‌ی iOS 8 beta اپل در دوم ژوئن منتشر شد و دومین نسخه‌ی آن درست طبق انتظارها دو هفته بعد عرضه شد. ساعاتی پیش اپل سومین بروزرسانی را نیز از نسل بعدی پلت‌فرم موبایل خود ارائه کرد. با زومیت همراه باشید.

iOS 8 beta 3 علاوه بر حل مسایل مربوط به برخی از باگ‌ها، برخی آیتم‌های جدید را نیز ارایه کرده است. اگرچه که iOS 8 beta و بروزرسانی‌های مربوط به آن برای توسعه‌دهندگان و بصورت آزمایشی عرضه شده‌اند ولی بسیاری از کاربران عادی نیز از این بروزرسانی‌ها در گوشی‌های شخصی خود استفاد می‌کنند، بنابراین رفع یکسری از باگ‌های موجود در بروزرسانی قبلی خبر خوشی برای این دسته از کاربران محسوب می‌شود.

به تازگی iOS 8 beta برای توسعه‌دهندگانی که از آیفون، آیپد و آیپاد تاچ سازگار با نرم‌افزار جدید استفاده می‌کنند به صورت یک بروزرسانی OTA (بروزرسانی از طریق امواج) در دسترس قرار گرفت و ساعاتی پیش بود که این بروزرسانی  از طریق پرتال توسعه‌دهندگان اپل برای دانلود در دسترس عموم قرار گرفت.

بروزرسانی جدید برخی از باگ‌های موجود در دو بروزرسانی قبلی را رفع می‌کند ولی با توجه به این که این بروزرسانی تنها ساعاتی پیش عرضه شده است هنوز از جزییات دقیق آن اطلاعی در دست نیست. به محض کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزییات این بروزرسانی‌، حتما در زومیت اطلاع‌رسانی انجام خواهد شد.

اگرچه بروزرسانی جدید برخی دیگر از مسایل را رفع می نماید ولی به نظر می‌رسد این پلت‌فرم همچنان راه زیادی تا تکمیل شدن برای کابران عادی دارد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید