تولید انبوه آیفون ۵.۵ اینچی و آیپد ایر ۲ از سپتامبر آغاز خواهد شد

اگر هنوز انتظار دارید فبلت 5.5 اینچی اپل، آیپد ایر 2 و نسل بعدی آیپد مینی در کنار آیفون 6 در یک مراسم رونمایی شوند، احتمالا امید به احتمال محالی بسته‌اید. همینطور در خصوص این دستگاه‌ها نباید انتظار تغییرات و طراحی انقلابی داشته باشید.

در گزارشی که از قسمت‌های پایینی منابع زنجیره‌ی تولید اپل بدست آمده، گفته شده است که دستگاه جدید مبتنی بر iOS اپل که جثه‌ای بزرگ‌تر از آیفون خواهد داشت در تاریخی نه چندان نزدیک معرفی خواهد شد و نباید انتظار آن را در مراسمی که گفته می‌شود در ۱۹ سپتامبر برگزار خواهد شد داشته باشیم.

این منبع داخلی اعلام کرده که اپل برای آیپد ایر ۲ و نسل جدید آیپد مینی، درست همانند بازه زمانی که سال پیش رخ داد، سفارشات گسترده‌ی خود را برای تولید انبوه در ماه سپتامبر ارائه کرده که احتمالا به معنی معرفی آن‌ها در اواخر اکتبر خواهد بود. در نهایت گفته می‌شود که این مراسم میزبان رونمایی از فبلت 5.5 اینچی اپل نیز خواهد بود.

این گفته‌ها با برخی شایعاتی که از پیش شنیده بودیم نظیر اینکه تولید انبوه فبلت 5.5 اینچی پس از آیفون 6 نسخه‌ی 4.7 اینچی آغاز خواهد شد سازگاری داشته و البته با برخی دیگر که حکایت از تاخیر طولانی‌تری داشتند همخوانی ندارد.

احتمالا مراحل تولید انبوه آیفون 4.7 اینچی هم‌اکنون که در حال مطالعه‌ی این خبر هستید با تمام توان در حال انجام است. گفته می‌شود که پنل 5.5 اینچی به روکش یاقوت کبود برای فبلت نازک اپل حتی در تولید انبوه نیز بسیار هزینه‌بر و گران تمام شده و گمانه‌زنی‌های پیشین نیز حکایت از این داشتند که اپل در حال آماده‌ سازی تولید محدود تنها ۱۰ میلیون واحد از این دستگاه است. این در حالی است که چندی پیش به اطلاع شما رساندیم که اپل سفارش تولید ۷۰ تا ۸۰ میلیون آیفون 6 نسخه‌ی 4.7 اینچی را به کارخانجات طرف قرارداد خود داده است.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید