پازل: طرح پنهان

اگر دوست دارید آخر هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای کار آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت منتشر می‌شود. در ادامه با چهل و ششمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

بخش «پازل» به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. چهل و ششمین قسمت از سری «پازل» همچون گذشته شامل دو بخش است: پاسخ معمای شماره چهل و پنجم و یک «پازل» جدید! در ادامه با زومیت همراه باشید.

پاسخ معمای شماره چهل و پنجم

پیش از انتشار پاسخ پازل، به کاربران جدید سری «پازل» خوش آمد گفته و از همراهی شما کاربران همیشگی و خوب زومیت تشکر می‌نماییم. در طول هفته گذشته نزدیک به ۸۳۰۰ هزار نفر در پازل چهل و پنجم شرکت کردند. اما پاسخ معمای هفته گذشته:

در پازل هفته گذشته، وضعیت ترازوی اول و سوم بعضی از کاربران را به اشتباه انداخته و تصور می‌کردند که ترازوی سوم، حالتی از ترازوی اول است. اما این حالت نادرست است. در واقع جواب معما نیازمند حل کردن چند معادله به صورت پارامتریک است. بعد از حل معادلات به عدد ۲۱ می‌رسیم. پس پاسخ پازل هفته گذشته عدد ۲۱ است.

۷۰۸ نفر به پازل شماره چهل و پنجم پاسخ صحیح داده‌اند. بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

اما برندگان خوش‌شناس «پازل چهل و پنجم» عبارتند از:

خانم مینا تقی‌زادهخانم مینا تقی‌زاده، ۲۰ ساله از بروجن، دانشجوی مهندسی کامپیوتر
آقای مجید عسکریآقای مجید عسکری، ۱۸ ساله از مشهد، دانش‌آموز پیش‌دانشگاهی

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف شرکت آونگ، به هر نفر یک دستگاه پاوربانک PC500 اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به این دوستان تبریک گفته و برایشان سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۴۶: جمعه ۲۷/تیر/۱۳۹۳
(معمای هوش؛ سطح سخت)

پازل چهل و ششم: طرح پنهان

چه تعداد طرح پایه در الگوی سمت چپ پنهان است؟ (اندازه طرح‌های پنهان را نادیده بگیرید.)

پازل این هفته بدون جایزه است. امیدوارم برای قسمت‌های بعدی سری پازل، اسپانسرهای جدیدی جذب نماییم.

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستانتان احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که در سری «پازل» بخش نظرات، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و دوستانتان، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری نمایید.
اگر قصد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسال کنــید، لــطفـاً بــه موارد زیــــر تـوجـه کنید:
ایمیل آدرس:puzzle@zoomit.ir  //  موضـوع (Subject) ایمیل: Puzzle 46
در بدنه ایمیل نیز پاسخ معما، نام و نام‌خانوادگی و شماره تماس خود را درج نمایید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید