زوم‌اپ: اپلیکیشن‌های پیشنهادی شما (هفته دوم تیرماه)

دسترسی به اپلیکیشن‌های ایده‌آل و کاربردی، در بازار متنوع نرم‌افزار‌ها کار آسانی نیست. در این مقاله با مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌ها آشنا خواهید شد که به شما در داشتن تلفن هوشمندی کاربردی‌تر کمک خواهند کرد. با بخش دیگری از زوم‌اپ همراه باشید.

زوم‌اپ هفتگی در روزهای یک‌شنبه منتشر شده و پیشنهادهای شما می‌پردازد. در ادامه با ۴ اپلیکیشن پیشنهادی شما، همراه زومیت باشید.

اگر اپلیکیشن کاربردی و خوبی می‌شناسید آن را از طریق آدرس app[at]zoomit.ir به ما معرفی کنید.

Moonshine

در روزهای گذشته خبرهایی از نسخه بعدی اندروید با نام اندروید L در زومیت منتشر شد. اگر تمایل دارید رابط کاربری اندروید L را تجربه کنید، کافی است Moonshine Icon Pack را دانلود و از لانچر Apex استفاده کنید.

Moonshine Icon Pack

اپلیکیشن Moonshine توسط آقای جمشید معروفی‎ به زومیت معرفی شده است.

دانلود از فروشگاه گوگل‌پلی

Bosch Toolbox

Bocsh Toolbox یک جعبه‌ابزار کاربردی برای اندازه‌گیری، تبدیل واحدها و استفاده از فلاش است.

Bosch ToolBox

اپلیکیشن Bosch Toolbox توسط آقای علی رحمان‌پور به زومیت معرفی شده است.

دانلود از آیتونز دانلود از گوگل‌پلی

Number One ToolKit

Number One ToolKit اپلیکیشنی همه کاره برای ویندوزفون محسوب می‌شود. اندازه‌گیری واحد‌ها، خط‌کش، قطب‌نما، زوایه‌سنج، ارتفاع‌سنج، ذره‌بین، مبدل واحدها تنها تعدادی از سرویس‌های این اپلیکیشن فوق‌العاده و کاربردی هستند.

#1 ToolKit

اپلیکیشن Number One ToolKit توسط آقای علی‌اصغر رنجبر به زومیت معرفی شده است.

دانلود از فروشگاه ویندوزفون

Bing Translator

اپلکیشن مترجم بینگ، به صورت آنلاین و هم آفلاین قابل استفاده بوده و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند. Bing Translator می‌تواند کار ترجمه را به کمک متن، صدا و نوشتار (از طریق دوربین) انجام بدهد.
این اپلیکیشن برای یادگیری زبان نیز کاربرد دارد چرا که در هر روز یک لغت و جمله جدید همراه با تصویر را به کاربر آموزش می‌دهد.

مترجم بینگ

اپلیکیشن Bing Translator توسط آقای سید حمید به زومیت معرفی شده است.

دانلود از فروشگاه ویندوزفون

اگر برای دانلود کردن اپلیکیشن‌ها از گوگل‌پلی، با مشکل مواجه شده‌اید، به مقاله «ساده‌ترین روش دانلود نرم‌افزار‌های اندروید از گوگل پلی برای کاربران ایرانی» مراجعه نمایید.

این اپلیکیشن‌ها را دانلود نموده و تجربه کاربری خود را با ما در میان بگذارید. اگر اپلیکیشن خوبی می‌شناسید آن را از طریق آدرس app[at]zoomit.ir به ما معرفی و لینک آن را برای زومیت ارسال کنید. برای بهتر شدن زوم‌اپ نظرات خود را با ما مطرح نمایید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید