با افزونه‌ی Back again کروم تعداد دفعاتی که به یک وب‌سایت سر می‌زنید را تحت نظر بگیرید

تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید بدانید چند مرتبه در طول هفته به یک وب سایت سر زده‌اید؟ Back again افزونه ساده‌ای است که آمار بازدید از وب سایت‌هایی که روزانه به آن‌ها سر می‌زنید را در اختیارتان قرار می‌دهد.

Back again ‌ عملکردی بسیار ساده‌ای دارد، ولی عموما می‌تواند تاثیر به سزایی بر روی وبگردی شما بگذارد. وقتی آمار وب سایت‌هایی که به آنها به طور منظم سر می‌زنید در اختیارتان قرار گیرد، ممکن است شما را به فکر برد که واقعا من در این وب سایت‌ها چه کاری انجام می‌دهم و چه دستاوردی تا به حال برای من داشته‌اند. سایت‌های زیاد هستند که خیلی‌ها روزانه زمان زیادی را برای آن‌ها صرف می‌کنند؛ به لطف پیشرفت مرورگرها، امروزه شاهد بازی‌های تحت وب متنوعی هستیم که نه تنها باعث سرگرمی‌ می‌شوند بلکه وقت زیادی هم از ما می‌گیرند. اینکه آیا این اعداد ارقام باعث ترک عادات بد ما می‌شوند یا خیر بستگی به خود شما دارد ولی در کل Back again آمار جالبی در اختیارمان قرار می‌دهد.

مراحل نصب این افزونه بسیار ساده است، مثل نصب هر افزونه دیگر بر روی دکمه منو در گوگل کروم کلیک کنید و سپس Settings را انتخاب کنید با کلیک کردن بر روی Extensions وارد قسمت افزونه‌ها می‌شوید؛ سپس با کلیک روی Get more extension وارد فروشگاه وب گوگل شده تا بتوانید افزونه Back again را جستجو کنید، از میان نتایج بدست آمده Back again را پیدا کنید و بر روی دکمه Free کلیک کنید تا بر روی مرورگر کروم نصب شود.

پس از نصب، آیکون مربوط به این افزونه به نوار افزونه‌ها اضافه می‌شود، با کلیک روی آن می‌توانید آمار مربوط به وب سایت جاری را تماشا کنید. شما این هفته چند بار به زومیت سر زده‌اید؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید