زوم‌اپ: Trello، تحقق رؤیای مدیریت پروژه از راه دور

زوم‌اپ: Trello، تحقق رؤیای مدیریت پروژه از راه دور

Trello نام اپلیکیشنی است که به منظور مدیریت‌کردن پروژه و کارها به شکلی سریع و دقیق است. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید عملیاتی همچون تعیین اعضا، مشخص‌کردن وظایف و زمان‌بندی هر کار را مشخص نمایید.

در ترلو امکان تعریف‌کردن چندین پروژه به صورت همزمان وجود دارد. پس از تعریف‌کردن هر پروژه می‌بایست لیست‌های کاری را با توجه به نیاز خود وپروژه تعریف نمایید. بعد از تعریف‌کردن لیست‌ها می‌توانید به هر کدام از آن‌ها وظایفی را اضافه نمایید. هر وظیفه به صورت یک کارت مجزا در لیست مربوطه اضافه می‌شود.

یکی از ویژگی‌های خوب و کاربردی ترلو امکان کار‌کردن با آن با استفاده از رایانه و لپ‌تاپ از طریق مرورگر وب و همچنین از طریق اپلیکیشن‌هایی که مخصوص گوشی‌های هوشمند و تبلت هستند، می‌باشد. این ویژگی ترلو را به یکی از بهترین ابزارها برای کنترل بهتر کارها و پیش‌برد اهداف تبدیل می‌سازد.

یکی از ویژگی‌هایی که می‌توان بر روی کارت‌های وظیفه اضافه نمود، قابلیت افزودن توضیحات به هر کدام از وظایف می‌باشد. بنابراین می‌توانید با خیال راحت به هر عضو از گروه خود که می‌بایست وظیفه‌ای را انجام دهد، توضیحات تکمیلی را ارائه دهید. این نرم‌افزار هم‌اکنون بالغ بر 500 هزار کاربر فعال دارد که به طور مستمر از آن استفاده می‌کنند. لازم به ذکر است که هم اکنون بسیاری از شرکت‌های ایرانی نیز از ترلو برای پیش‌برد اهداف و کارهایشان استفاده می‌کنند.

این اپلیکیشن برای سیستم‌های عامل iOS و اندروید عرضه شده است. مضاف بر این موارد، می‌توانید از طریق مرورگر وب نیز با آن کار کنید. شایان ذکر است که نسخه‌ی مخصوص ویندوزفون این اپلیکیشن هم اکنون توسط گروه‌های متفرقه توسعه داده شده و در فروشگاه ویندوزفون موجود است. البته دوستانی که از دستگاه‌های مبتنی بر ویندوزفون استفاده می‌کنند باید در نظر داشته باشند که این اپلیکیشن توسط تیم اصلی ترلو توسعه داده نشده و احتمال بروز خطا نیز وجود دارد. آدرس وب‌سایت ترلو

دانلود از اپ استور اپل
دانلود از فروشگاه ویندوز فون

 

اگر شما نیز اپلیکیشن خوب و کارآمدی را می‌شناسید می‌توانید نام و ویژگی‌های آن را با ما از طریق ایمیل [email protected] در میان بگذارید تا در صورت تایید آن‌ها را در زوم‌اپ معرفی کنیم.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید