پازل سی‌ و پنجم: صحیح یا غلط؛ مسأله این است! جایزه هفته: پنج دستگاه پاوربانک سونی

اگر دوست دارید آخر هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای کار آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت منتشر می‌شود. در ادامه با سی‌ و پنجمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

بخش «پازل» به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. سی‌ و پنجمین قسمت از سری «پازل» همچون همیشه شامل دو بخش است: پاسخ معمای شماره سی و چهارم و البته یک «پازل» جدید! 

sony shopپازل این هفته با حمایت فروشگاه اختصاصی سونی برگزار می‌گردد. این هفته، از میان کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهند، به قید قرعه، به پنج نفر، پنج دستگاه پاوربانک سونی با ظرفیت ۲۸۰۰ میلی‌آمپر ساعت اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره سی و چهار

پیش از انتشار پاسخ پازل، به کاربران جدید سری «پازل» خوش آمد گفته و از همراهی همیشگی کاربران خوب زومیت تشکر می‌نماییم. اما پاسخ معما:

  • مقام اول: اسب مهران با زین زرد‌
  • مقام دوم: اسب رضا با زین آبی
  • مقام سوم: اسب حسام با زین سبز
  • مقام چهارم: علی با زین قرمز

کاربران زیادی به «پازل سی‌ و چهارم» پاسخ صحیح داده‌اند. بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار همه ماست!

* * *

معمای شماره ۳۵: جمعه ۱۲/اردیبهشت/۱۳۹۳

(معمای منطقی؛ سطح متوسط)

جمله اول: مهران راست‌گو است.
جمله دوم: سعید راست‌گو است.
جمله سوم: جمله اول غلط و جمله دوم صحیح است.

اگر دو جمله از جمله‌های بالا غلط باشند، چند درصد امکان دارد سعید راست‌گو باشد؟

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست، اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستانتان احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که در سری «پازل» بخش نظرات، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و دوستانتان از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لـطفا پاسـخ‌‌های خـود را تنـها به ایمـیل زیـر ارسـال نموده و از نوشتــن پاسخ در بخش نظــرات خــودداری نمایــید.

اگــر قــــصــد داریـــد پــاســـــخ‌ خــــود را ارســال کــنــــــیــد، لــطفــــا بــه مــــوارد زیــــر تــوجــــه کــنــیـــد:
ایـــمـــــیـــــــل آدرس:Email // مــــــــوضــــــــوع (Subject) ایـــــمـــیـــــــل: Puzzle #35
در بدنه ایمیل نیز علاوه بــر پاسـخ معمــا، نام و نام‌خـانوادگی و شـمــاره تماس خود را درج نماییـد.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه هفته پیش رو فرصت دارید که به این معما پاسخ داده و شانس خود را برای برنده شدن یکی از پنج دستگاه پاوربانک سونی امتحان کنید. منبع تغذیه قابل حمل CP-v3 دارای ظرفیت توان ۲۸۰۰ میلی آمپری از نوع Li-Ion است. وجود کابل microUSB هم امکان شارژ اکثر دستگاه‌های قابل هم را به این محصول می‌دهد. گرچه شما می‌توانید با کابل خود دستگاه و اتصال آن به درگاه USB به شارژ دیگر گجت‌هایی که برای شارژ خود از درگاه microUSB استفاده نمی‌کنند استفاده نمایید.

برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید