نام چند گوشی جدید ناشناخته‌ی موتورولا از جمله Moto G Cinema فاش شد

نام چند گوشی جدید ناشناخته‌ی موتورولا از جمله Moto G Cinema فاش شد

به نظر می‌رسد موتورهای موتورولا به اندازه‌ای گرم شده که این کمپانی آماده‌ی معرفی چندین گوشی‎هوشمند جدید، این‌بار تحت مالکیت لنوو است. یکی از این گوشی‌ها Moto G Cinema نام دارد که شیوه‌ی نامگذاری عجیب آن توجه ما را به خود معطوف می‌کند.

 با توجه به این مسأله که برای اولین بار شاهد ذکر نام این دستگاه هستیم، حدس‌زدن ماهیت آن بسیار دشوار است. اسکرین‌شات مربوط به فاش‌شدن نام این گوشی‌هوشمند توسط فاش‌کننده‌ی قابل اطمینان [email protected] منتشر شده که از وب‌سایت پشتیبانی موتورولا بدست آمده است. اما این تمام ماجرا نبوده و Moto G Cinema تنها دستگاه جدید از سوی موتورولا نیست که در رمز و راز باقی مانده است. سه صفحه‌ی دیگر نیز در وب‌سایت پشتیبانی این کمپانی ظاهر شده که هر یک به مدل خاصی از گوشی‌های موتورولا با برچسب قیمت بخصوص آن ارجاع شده‌اند.

مدل Moto 3G Global 4GB با قیمت 179 دلار یعنی همان قیمت زمان عرضه‌ی Moto G، دیگری Moto 4G Global با همان قیمت 179 دلار و یک مدل Moto 4G Global دیگر با قیمت 189 دلار این گروه سه‌تایی را تشکیل می‌دهند که همگی به شیوه‌ی عجیبی نام‌گذاری شده‌اند. جالب توجه است که تمامی این مدل‌ها پیش از مراسم 13 می موتورولا در لندن مشاهده شده‌اند که به معرفی گوشی Moto E از سوی این شرکت اختصاص داشته است. با توجه به نشانه‌های موجود در خصوص ارزان‌تر بودن Moto E نسبت به Moto G، این نتیجه حاصل می‌شود که سه مدل مذکور، دستگاه‌های کاملاً متفاوتی هستند که احتمال دارد معرف نسخه‌ی جدید خود Moto G باشند.

مدل Moto G Cinema به سادگی می‌تواند یکی از سه دستگاه مذکور باشد. آیا ممکن است برخی از این دستگاه‌ها یا حتی تمام آن‌ها را در مراسم مربوط به هفته‌ی آینده که در لندن برگذار خواهد شد شاهد باشیم؟ با ما همراه باشید تا به محض مطلع‌شدن از این موضوع، اخبار آن را به اطلاع شما برسانیم.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید