آیا گلکسی نوت 4 به صفحه نمایش QHD مجهز خواهد شد؟

بسیاری از منتقدین سامسونگ اعتقاد دارند گلکسی S5 انتظارات آنها را برآورده ننموده و در مقابل عده زیادی هم از این گوشی هوشمند استقبال نموده‌اند. اما هرچه به رویداد IFA 2014 نزدیک‌تر می‌شویم گمانه‌زنی‌ها در مورد فبلت نوت 4 سامسونگ بیشتر می‌شود چرا که خانواده نوت سامسونگ همواره دارای نوآوری‌های جالبی بوده‌اند.

به محض این که مشخصات فنی گلکسی S5 در کنگره جهانی موبایل برای همه مشخص شد بلافاصله تمام نگاه‌ها به نسل بعدی فبلت سامسونگ گلکسی نوت 4 معطوف شد. سامسونگ چه برگ برنده‌ای برای نوت 4 خواهد داشت؟ به تازگی CNMO اطلاعاتی در این زمینه منتشر کرده است.

به گفته این وب‌سایت نوت 4 صفحه نمایش QHD با رزولوشن 1440 در 2560 خواهد داشت. البته اگر به خاطر داشته باشید قبل از معرفی گلکسی S5 شایعاتی مبنی بر این که این گوشی نمایشگر QHD خواهد داشت، شنیده می‌شد که البته در عمل چنین اتفاقی رخ نداد و همین امر این شایعات در مورد نوت 4 را قوت می‌بخشد.

بر طبق این گزارش، گلکسی نوت 4 درست مانند گلکسی S5 ضدآب وگردوغبار خواهد بود. فبلت سامسونگ شهریور‌ماه و در جریان برگزاری IFA 2014 در شهر برلین رونمایی خواهد شد و بدون تردید تا آن روز گمانه‌زنی‌های مختلفی را در ارتباط با این گوشی شاهد خواهیم بود.

نظر شما چیست؟ به نظر شما مشخصات فنی گلکسی نوت 4 چه خواهد بود؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید