تماشا کنید: اچ‌تی‌سی ویدیویی از چگونگی طراحی One M8 منتشر کرد

با معرفی جدید‌ترین پرچمدار اچ‌تی‌سی، بلافاصله نقد و بررسی‌های مختلفی در مورد وان M8 ارائه گردید. اگر‌چه این محصول در موارد مختلفی طرفداران و منتقدان خود را دارد ولی در یک مورد نظرات همه مشترک است؛ کیفیت ساخت One M8 فوق العاده است. با زومیت همراه شوید تا با نحوه طراحی و ساخت این گوشی بیشتر آشنا شویم.

تلفن همراه جدید اچ‌تی‌سی کاملا یک‌دست و صیقل یافته است و از ‌نظر کیفیت ساخت بدون شک بهترین است. اچ‌تی‌سی موفق شده تا تمام گوشی را با آلومینیوم پوشش دهد و لبه‌های دارای جنس پلی‌کربنات را حذف نماید.

طراحی پشت گوشی به گونه ای صورت گرفته تا احساس لبه‌های زائد به کاربر گوشی دست ندهد. صادقانه بگوییم از نظر طراحی ظاهری، واقعا چشم نواز است.

بعنوان مصرف‌کننده نهایی، شاید سختی تولید چنین محصولی برای ما مهم نباشد ولی در طراحی‌های یکپارچه این‌‌چنینی به خصوص زمانی که با فلز کار می‌کنید جای کمی برای خطا وجود دارد.

اچ‌تی‌سی ویدیویی را منتشر کرده است که در آن بعضی از عوامل اصلی طراحی و تولید وان ام 8 در مورد چالش های مختلف این تلفن همراه از جمله چگونگی قرار‌ دادن تجهیزات و امکانات بیشتر در گوشی بدون آن که بزرگ به نظر بیاید، به اظهار نظر می‌پردازند.

آیا شما طراحی اچ‌تی‌سی One M8 را می‌پسندید؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات