8 ساعت پرواز هواپیماها از فرودگاه لس‌آنجلس در یک تصویر

عکاسان زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارند، اما ذوق هنری یکی از عواملی است که آن‌ها را از هم متمایز می‌کند. مایک کلی عکاس خوش ذوقی است که 8 ساعت به‌طور مداوم از لحظه پرواز هواپیما‌ها عکس گرفته و درنهایت با استفاده از فتوشاپ به تصویر جالبی دست یافته است.

مایک کلی در مورد این عکس می‌گوید:

در این عکس تقریبا تمام پرواز‌های خروجی و تعداد کمی از پروازهای ورودی قابل مشاهده هستند. من تقریبا تمام روز را آنجا گذراندم و بیش از 8 ساعت هم صرف کار روی این عکس در محیط فتوشاپ کردم. البته برای اینکه درنهایت عکس جذابی داشته باشم بعضی از زاویه‌ها را تغییر داده‌ام اما در مجموع اکثر هواپیما‌ها همان‌طوری هستند که اگر خود شما در فرودگاه حضور داشتید، مشاهده می کردید. دو باند پروازی وجود دارد که از هر دو برای پرواز هواپیماها استفاده می‌شود که هر کدام باتوجه‌به اندازه هواپیماها مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر به سمت راست برج مراقبت دقت کنید من حتی سعی کردم بعضی از هواپیماهای در حال ورود به فرودگاه را هم به تصویر بکشم.

airplane-flight

نظر شما درباره ایده وی چیست؟ به نظر ما که کار جالبی به نظر می‌رسید.

همیشه می‌توانید ازطریق موتور جستجوی پرواز کجارو ارزان‌ترین بلیط هواپیما به مقصد مورد نظرتان را بیابید و به آسانی آن را از فروشنده‌های معتبر خریداری کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید