پازل سی‌ و دوم: آخرین جمله | جایزه این هفته: سه عدد فلش‌درایو مدل UC510

اگر دوست دارید آخر هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای کار آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت منتشر می‌شود. در ادامه با سی‌ و دومین قسمت از سری «پـــازل» همراه ما باشید.

بخش «پازل» به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. سی‌ و دومین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای شماره سی و یکم و «پازل» جدید! ضمن تبریک مجدد نوروز باستانی و فرا رسیدن سال ۱۳۹۳، از شما دعوت می‌کنیم با «پازل» سی و دوم همراه ما باشید.

DashDrive UC510پازل این هفته با حمایت شرکت آونگ برگزار می‌گردد. این هفته، بین کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهند، به قید قرعه، به سه نفر، سه عدد فلش‌درایو ۳۲ گیگا‌بایت مدل UC510 اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره سی و یک

پیش از انتشار پاسخ پازل، به کاربران جدید سری «پازل» خوش آمد گفته و از همراهی همیشگی کاربران خوب زومیت تشکر می‌نماییم. در طول هفته گذشته نزدیک به ۵ هزار نفر در «پازل سی‌ و یکم» شرکت کردند. اما پاسخ معما:

سؤالی که هفته پیش مطرح شده بود، پاسخ‌های زیادی داشت که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

۸ + ۸ + ۸ + ۸۸ + ۸۸۸
 ۸- (  (  ۸  /  (  ۸ + ۸ ) - (  ۸ + ۸ )  ۸  )  ۸ )
۸.۸۸۸ /  ۸۸۸۸
  ۸ - (  ۸ + ۸ )  ۸ + (  ۸ - ۸۸۸ )
۸ / (  ۸۸۸۸-۸۸۸ )

کاربران زیادی به «پازل سی‌ و یکم» پاسخ صحیح داده‌اند. بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌ تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار همه ماست.

اما برندگان خوش‌شانس «پازل سی‌ و یکم» عبارتند از:

آقای ابراهیم توسلیآقای ابراهیم توسلی، ۲۵ ساله از تهران، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی انرژی
آقای امیرخسرو میرصیافیآقای امیرخسرو میرصیافی، ۴۵ ساله از تهران، فارغ‌التحصیل مهندسی صنایع

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف شرکت آونگ، به هر نفر یک دستگاه هارد دیسک HD650 از سری DashDrive Durable اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به این دوستان تبریک گفته و برایشان سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۳۲: جمعه ۱۵/فروردین/۱۳۹۳

(معمای هوش؛ سطح سخت)

فردی به علت ورود غیرمجاز به کاخ پادشاه، دستگیر می‌شود. زندانی را نزد پادشاه بردند. پادشاه به زندانی گفت: «تو باید یک جمله بگویی! اگر جمله درست باشد تو را دار خواهیم زد و اگر جمله نادرست باشد تیرباران می‌شوی.» اما فرد زندانی جمله‌ای بیان کرد که پادشاه او را آزاد کرد.

آیا می‌توانید جمله فرد زندانی را حدس بزنید؟

منبع طرح معما‌های بخش «پازل» اینترنت نیست، اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستانتان احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که در سری «پازل» بخش نظرات، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و دوستان خود از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لطفا پاسخ‌‌های خود را تنها به ایمیل زیر ارسال نموده و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری نمایید.

اگــر قــــصــد داریـــد پــاســـــخ‌ خــــود را ارســال کــنــــــیــد، لــطفــــا بــه مــــوارد زیــــر تــوجـــه کــنــیـــد:
ایــمــــــیـــــــل آدرس:Email // مــــــــوضــــــــوع (Subject) ایـــــمـــیـــــــل: Puzzle #32
در بدنه ایمیل نیز علاوه بـــر پاسخ معمــا، نام و نام‌خانوادگی و شـمـاره تماس خود را درج نماییـد.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ داده و شانس خود را برای برنده شدن فلش‌درایو ۳۲ گیگا‌بایت مدل UC510 امتحان کنید. UC510 دوام و زیبایی را در یک درایو کوچک و کارا جا داده است. این درایو در برابر آب مقاوم، بسیار کوچک و قابل اطمینان است و طراحی بدون در آن، نیاز به درپوش یا مشکلات گم‌شدن آن را از بین می‌برد. درایو UC510 توسط پروسه مخصوص Chip-On-Board که موجب مقاومت در برابر آب و ضربه می‌شود ساخته شده است.
برای بهتر شدن «پازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید