بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران با حضور رایتل و تخفیف‌های ویژه

رایتل با حضور در بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران، 10 هزار دقیقه مکالمه و 10 هزار پیامک رایگان درون شبکه، بر روی سیم­کارت­های اعتباری و 1GB اینترنت رایگان بر روی سیم­‌کارت دیتا را به دوستداران کتاب هدیه می‌­دهد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، با آغاز به کار بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب در مصلی تهران، رایتل خدمات ویژه‌ای را به بازدید کنندگان از نمایشگاه ارایه می‌­دهد.

براساس این گزارش رایتل در طول برگزاری نمایشگاه کتاب در محل مصلی تهران حضور داشته و بنابراین کلیه کسانی که قصد استفاده از خدمات نسل سوم تلفن همراه را دارند می­‌توانند با مراجعه به غرفه این اپراتور نسبت به خرید سیم کارتهای رایتل، ویژه نمایشگاه اقدام نمایند.

بر اساس این خبر، با خرید هر یک از سیم‌­کارتهای رایتل در این نمایشگاه و با اولین استفاده از سیم‌­کارت خریداری شده (اعم از اینترنت، پیامک و یا تماس) یک سیم کارت رایگان هدیه به مشترک تعلق می­‌گیرد.

علاوه براین مشترکین می‌­توانند با فعالسازی سیم­‌کارت خود، علاوه بر استفاده از خدمات بسته آغازین شامل 500 دقیقه مکالمه، 500 پیامک و 500 پیام چندرسانه‌ای درون شبکه و همین‌طور 500 مگابایت اینترنت رایگان، از 10 هزار دقیقه مکالمه و 10 هزار پیامک رایگان درون شبکه بر روی سیم­‌کارت‌­های اعتباری و یک گیگابایت اینترنت رایگان بر روی سیم­‌کارت دیتا نیز بهره‌مند شوند.

لازم به ذکر است مشترکینی که در این نمایشگاه سیم­‌کارت رایتل را خریداری نمایند از پرداخت 8% مالیات ارزش بر افزوده جهت خرید سیم­‌کارت رایتل معاف هستند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید