پتنت جدید سامسونگ تصویر مربوط به گلکسی نوت 4 را نشان می‌دهد؛ این بار با ظاهری کاملا متفاوت

به نظر می‌رسد که کمپانی کره‌ای سامسونگ نسل جدید فبلت خود را با شکل و شمایلی کاملا جدید، به طور ناخواسته در یکی از پتنت‌های خود نشان داده است. آما آیا این تصاویر متعلق به پرچمدار بعدی سامسونگ است؟

این موضوع بر هیچ کس پوشیده نیست که سامسونگ مدت‌ها است زبان طراحی محصولات خود را تغییر نداده و این موضوع حتی از انتقاد طرفداران این کمپانی نیز در امان نمانده است. اما به نظر می‌رسد این کمپانی در تغییر رویه‌ای هوشمندانه سعی در اعمال تغییرات ظاهری در نسل چهارم فبلت خود دارد. بر اساس تصاویری که از پتنت جدید این کمپانی منتشر شده، این گوشی مجهز به یک صفحه نمایش منعطف YOUM با گوشه‌های جمع شده به سمت داخل است.

بر اساس این تصاویر، گوشی جدید سامسونگ به صورت یکپارچه با بدنه‌ای گرد و منحنی طراحی شده است. همچنین آن بخش از صفحه نمایش که به سمت داخل جمع شده نیز برای قرار دادن آیکون‌های مختلف کاربردی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تنها مشکلی که در مورد این پتنت وجود دارد این است که طراحی آن بسیار شبیه به پتنتی است که اپل در سال 2011 میلادی اقدام به ثبت آن نموده بود. این کمپانی آمریکایی اوایل سال جاری میلادی موفق به اخذ مجوز رسمی برای پتنت مذکور خود شده است. اما آیا این موضوع باعث خواهد شد که دامنه جنگ‌های پتنتی این دو کمپانی در سال‌های آتی گسترش یابد؟

اگر دوست دارید نسل بعدی و در عین حال احتمالی گلکسی نوت سامسونگ را مشاهده کنید، تصاویر زیر را از دست ندهید:

Capture

Capture2

Capture3

شما در مورد سبک و زبان طراحی جدید سامسونگ چه نظری دارید؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات