دراپ‌باکس سرویس جدید Carousel را برای ذخیره و مدیریت تصاویر و ویدیوها معرفی کرد

دراپ‌باکس که تا پیش‌ از این در زمینه ارایه سرویس ذخیره سازی اطلاعات در فضای ابری فعال بود، سرویس جدیدی را با نام Carousel رونمایی نموده است تا کاربران از طریق آن امکان ذخیره و مدیریت تصاویر و ویدیوهای خود را بیابند. این سرویس از فناوری‌های  Snapjoy که چندی پیش به تصاحب دراپ‌باکس درآمد، قدرت گرفته است.

این نرم‌افزار نفوذ دراپ‌باکس در بین کاربران را افزایش می‌دهد و احتمالا ارزش سهام این شرکت را موجب می‌شود.

دراپ‌باکس در رویدادی که امروز در سان‌فرانسیسکو برگزار نمود، سرویس Carousel را برای مدیریت تصاویر و ویدیوها گرفته شده با دوربین تلفن‌های اندرویدی و آیفون‌ها، معرفی کرد. در این برنامه کاربر می‌تواند بین تصاویر خود که براساس بازه‌های زمانی مختلف دسته بندی‌ شده‌اند، اسکرول کند. دراپ‌باکس از این نرم‌افزار به عنوان مکانی که تمام خاطرات کاربر را گرد هم می‌آورد، یاد می‌کند.

نرم‌افزار کاروسل طوری طراحی شده است تا کاربر به آسانی بتواند تصاویر و ویدیوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارد. کاربر به آسانی می‌تواند چندین تصویر را انتخاب نموده و برای افراد موجود در لیست دفترچه تلفن خود ایمیل کند.

اخیرا کمپانی‌های مطرح حوزه فناوری مانند فیس‌‌بوک، توییتر یا گوگل نیز تمرکز ویژه‌ای را بر روی سرویس‌های مبتنی بر عکس داشته‌اند و حالا دراپ‌باکس نیز سعی دارد تا از یک سرویس تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات کاربران، خارج شود و مخاطبین خود را از طریق سرویس Carousel افزایش دهد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید