تماشا کنید: به روزرسانی پهپاد Lehmann با قابلیت‌هایی جدید برپایه ویندوزفون 8

چند سال پیش بود که شرکت فرانسوی Lehmann پرنده‌ی بی سرنشین خودکار و بال ثابت خود را با قابلیت حمل دوربین و فیلم برداری حرفه‌ای عرضه کرد. هم اکنون این شرکت اعلام کرده است که به زودی پرنده‌ی جدید خود را که در واقع نسخه‌ی دوم LA100 به شمار می‌رود را با قابلیت اتصال به Wi-Fi و برنامه‌ی جدید آن را با رابط کاربری مبتنی بر قابلیت‌های جدید ویندوزفون 8 عرضه خواهد کرد.

همچون نسخه‌ی اول این پرنده قابلیت کاربرد برای نقشه بردای یا عکس برداری هوایی را بدون نیاز به هیچ دانشی در خصوص پرنده‌های بی سرنشین دارا است. برای استفاده از این پرنده کافی است مسیر پرواز را به پرنده داد و سپس با دست آن را به پرواز درآورد، در ادامه تنها باید به نظاره نشست تا پرنده به صورت خودکار مسیر پرواز را بپیماید و نتیجه کار را که همان تصاویر هوایی با کیفیت است را به شما ارائه کند.

la100v2-0

در نسخه‌ی قبلی برای کار با این پرنده نیاز به وجود یک رایانه‌ی شخصی یا یک لپ تاپ بود اما در نسخه‌ی جدید برای وارد کردن مسیر پرواز تنها به یک تلفن هوشمند یا تبلت با ویندوزفون 8 نیاز دارید ضمن اینکه انتخاب مسیرپرواز نیز تنها با انتخاب مقصد نهایی به صورت خودکار امکان پذیر است.

la100v2-4

استفاده از سیستم Wi-Fi نیز به این معناست که کاربر می‌تواند وضعیت پرنده همچون میزان باتری را حتی در حال پرواز و به صورت واقعی رصد کند. سایر مشخصات نسخه‌ی دوم این پرنده بسیار مشابه نسخه‌ی اولیه آن است. البته قیمت نسخه‌ی جدید نیز هیچ افزایشی نداشته و همان 990 یورو باقی مانده است، ضمن اینکه امکان سفارش مدل‌های پیشرفته تر نیز وجود دارد.

در ویدیوی زیر می‌توانید معرفی از این پرنده را مشاهده کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید