آیا اپل در سال ۲۰۱۵ یک آیفون ۴ اینچی جدید معرفی خواهد کرد؟

بر اساس برخی شایعات، اپل قصد دارد در سال ۲۰۱۵ میلادی تولید آیفون ۴ اینچی را از سر گرفته و یک محصول جدید در این ابعاد را به مجموعه تلفن‌های خود اضافه کند.

آیا تبلیغ آیفون ۵ را به خاطر دارید؟ همان تبلیغی که یک آیفون چهار اینچی جدید در آن به نمایش گذاشته شده بود. دیدن این تبلیغ قدیمی و خاطره‌انگیز تنها ۳۰ ثانیه زمان می‌برد.

کمی عجیب به نظر می‌رسد& درست است؟ از این نظر عجیب که اکنون اپل دو گوشی جدید بزرگ را معرفی کرده است که گوشی چهار اینچی در مقابلشان کمی کوچک به نظر می‌رسد. آیفون ۶ پلاس مجهز به صفحه نمایش ۵.۵ اینچی و آیفون ۶ نیز مجهز به صفحه نمایش ۴.۷ اینچی است. این دو آیفون جدید اپل بزرگ‌تر از تمامی آیفون‌هایی است که این کمپانی پیشتر اقدام به تولید آنها کرده بود. سران این کمپانی بالاخره و پس از مدت‌ها اعلام کردند به این نتیجه رسیده‌اند که بسیاری از کاربران علاقه‌مند به داشتن گجت‌های هوشمند هستند.

بر اساس یک گزارش جدید اپل تصمیم دارد در نیمه دوم سال ۲۰۱۵ میلادی روال فعلی تولید آیفون را قدری دستخوش تغییر کند. از قرار معلوم شرکای زنجیره تولید اپل همانند گذشته یکسان باقی‌مانده و تغییری نکرده‌اند. در همین راستا صحبت‌هایی مبنی بر عرضه آیفون ۴ اینچی جدید توسط این کمپانی مطرح شده‌ است. هدف از عرضه این گوشی نیز برطرف کردن نیاز کاربرانی است که مایل هستند با یک دست با گوشی کار کنند و گروه دیگر کاربران نیز زنان هستند که دستانی کوچکتر دارند.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا اپل سال آینده سه گوشی جدید را معرفی می‌کند؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید