Assassin's Creed Victory سال آینده ما را به لندن عصر ویکتوریا می‌برد

اطلاعات کلیدی و تعدادی تصویر رسمی از قسمت بعدی بازی Assassin's Creed که سال بعد منتشر خواهد شد، به دست آمده که نشان می‌دهد داستان این قسمت در عصر ویکتوریا و شهر لندن روایت خواهد شد.

اطلاعات مربوط به انتشار نسخه بعدی بازی Assassin's Creed توسط Kotaku منتشر شده است. گزارش‌ها حاکی است، بازی جدید که نام Victory یا Victoria را یدک خواهد کشید، سال آینده برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

Assassins Creed Voctory Zoomit 3

نکته‌ی جالب در مورد این بازی، استودیو سازنده‌ی آن است. بر خلاف سال‌های گذشته که استودیو مونترآل یوبی‌سافت مسئول ساخت قسمت‌های اصلی این مجموعه‌ بود، این بار استودیویی دیگری از شرکت یوبی‌سافت به نام Quebec برای وارد کردن فرقه‌ی قاتلین به عصر ویکتوریا آماده است. این استودیو سال‌هاست روی این بازی کار می‌کند و توانسته‌ حداقل تا این لحظه اطلاعات کلیدی در مورد این عنوان را مخفی نگه دارد.

Assassins Creed Voctory Zoomit 2

Kotaku مدعی شده که توانسته هفت دقیقه از گیم‌پلی بازی را به طور مستقیم مشاهده کند. در این گیم‌پلی، یک اساسین وجود دارد که خود را به بالای برجی می‌رساند، ماموریت قتل یک شخص مهم را دریافت می‌کند و به دنبال وی می‌رود. نبرد آنها روی یک کالسکه در حال حرکت دنبال می‌شود و تا ایستگاه قطار ادامه پیدا می‌کند. یکی از آیتم‌های جدیدی که در این بازی مشاهده شده است، قلاب برای آویزان شدن و به نوعی پرواز در میان ساختمان‌ها و ارتفاعات است که در نوع خود جالب به نظر می‌رسد.

Assassins Creed Voctory Zoomit6

استودیو سازنده‌ی این بازی قبلا تجربه‌ی ساخت دو محتوای اضافه برای قسمت سوم این سری را داشته است. به نظر می‌‌رسد سال آینده فقط شاهد یک قسمت از این سری خواهیم بود و مانند امسال، دو نسخه با داستان‌های جدا برای پلتفرم‌های نسل هفتم و هشتم وجود نخواهد داشت.

Assassins Creed Voctory Zoomit 4

باید منتظر ماند و دید یوبی‌سافت چه زمانی از این عنوان به طور رسمی رونمایی می‌کند و آیا برنامه‌های دیگری برای این مجموعه‌ی معروف دارد یا خیر.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید