زومجی: بررسی بازی DriveClub

بازی‌های سبک رانندگی مخصوصا روی کنسول‌های خانگی طرفداران خاص خود را دارد. در نسل هشتم، سونی تصمیم گرفت به جای معرفی نسخه‌ی جدید از بازی معروف خود، Gran Turismo، از بازی تازه‌ای رونمایی کند. این بازی، DriveClub نام دارد. آیا DriveClub  توانست انتظارات را برآورده کند؟ با زومجی همراه باشید تا بررسی این بازی انحصاری پلی‌استیشن 4 را مطالعه کنید.

زمانی که برای اولین بار وارد بازی می‌شوید، مستقیما روی صندلی راننده قرار می‌گیرید. اولین نکته‌ای که توجه شما را به خود جلب می‌کند، گرافیک فوق العاده زیبای بازی است. سازندگان از زمان اضافه به خوبی استفاده کرده‌اند و Driveclub را به یکی از زیباترین بازی‌های نسل بعدی و مسابقه‌ای تاریخ تبدیل کرده‌اند. اگر کمی ریز‌بین باشید، متوجه کمبود آنتی‌آلایزینگ در بازی خواهید شد. اما این تنها مشکل گرافیک بازی است و بقیه‌ی نکات آن از جمله تکنولوژی موشن بلور و تکنیک‌های گرافیکی دیگر، این بازی را در صدر بهترین‌های عرضه شده در زمینه‌ی ویژگی‌های بصری قرار می‌دهد. جزئیات در بازی بیداد می‌کند، توجه بی‌حد و اندازه‌ی سازندگان به اتاق ماشین‌ها و محیط بازی قابل ستایش و لایق نسل هشتم است. جزئیات و گرافیک بازی آن‌قدر زیباست که برخی اوقات حواس کاربر را از جاده و مسابقه پرت می‌کند.

در دنیای Driveclub، همه چیز داینامیک است. از نورپردازی، سایه تا بازتاب و ابر‌ها، همه و همه به لطف موتور قدرتمند اِوولوشِن یک بازی مسابقه‌ای کاملا شبیه‌ساز را در این زمینه در اختیار شما قرار می‌دهد. در واقع جالب است بدانید که Driveclub یک بازی شبیه‌ساز نیست و  موتور بازی گرافیک را به دنیای واقعی نزدیک‌تر کرده است. اگر دوست دارید بیشتر در رابطه با آسمان داینامیک بازی بدانید، ویدیویی که در ادامه آمده را مشاهده کنید. زمانی که مسابقه را شروع کردم، شب و آسمان تاریک بود. اما در انتهای مسابقه به طلوع آفتاب و روشنایی زیبای صبح نزدیک شدم و همانطور که مشاهده می‌کنید، رتبه‌ی خوبی را هم در این مسابقه کسب کردم.

برای مطالعه‌ی این بررسی به زومجی مراجعه کنید.

zoomg

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید