زوم‌اپ: با Audio Recorder گوشی‌هوشمند خود را به یک رکوردر حرفه‌ای تبدیل کنید

این روزها تمام گوشی‌های‌هوشمند عرضه شده از بازار بصورت پیش فرض از وجود یک اپلیکیشن رکوردر بهره می‌برند، اما این اپلیکیشن‌ها اغلب از داشتن امکانات نسبتا حرفه‌ای‌تر بی‌بهره‌اند. Audio Recorder اپلیکیشنی است که امکانات کاربردی‌تری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

شاید اطلاع از این نکته که اپلیکیشن Audio Recorder توسط سونی توسعه یافته، برای درک قابلیت‌های آن کافی باشد. Audio Recorder یک اپلیکیشن برای ضبط صدا است که این روزها طرفداران بی‌شماری دارد. شاید پیش‌تر تنها خبرنگاران به سراغ چنین اپلیکیشن‌ها یا پیش از آن رکوردرهای حرفه‌ای می‌رفتند، اما به لطف ظهور گوشی‌های‌هوشمند، امروزه دانش‌آموزان و دانشجویان نیز در سر کلاس درس از این امکان استفاده می‌کنند تا سکوت شب‌های امتحان را با وجود صدای استاد دلنشین‌تر کنند! با استفاده از اپلیکیشن Audio Recorder می‌توان متد ضبط صدا را تعیین کرد و حتی پس از ضبط صدا نیز می‌توان با اعمال فیلترهای مختلف کیفیت صدای ضبط شده را بالاتر برد. همچنین با انتخاب هر یک از قطعات ضبط شده و کلیک روی آیکون اشتراک‌گذاری، می‌توان قطعه‌ی مورد نظر را در سرویس‌های موجود به اشتراک گذاشته یا آپلود کرد.

AudioRecorderInt

اپلیکیشن Audio Recorder فقط برای اندروید عرضه شده و کاربران می‌توانند بصورت رایگان از آن استفاده کنند. با اجرای اپلیکیشن محیط اصلی نمایش داده می‌شود که شامل سه کلید ضبط، پخش و توقف است. در قسمت پایین می‌توان چهارگزینه برای انتخاب کیفیت ضبط صدا را مشاهده کرد. همچنین با کلیک در قسمت بالایی قابلیت امکان ضبط صدا بصورت مونو یا استریو در اختیار کاربر قرار گرفته است. با کلیک روی تب Recordings لیست قطعات ضبط شده نمایش داده می‌شود. در پایین ابزار‌های برای ویرایش ویدئو چون امکان حذف قسمت‌هایی از قطعه‌ی ضبط شده، اعمال فیلتر باد، نرمال‌سازی و تغییر مد که می‌تواند روی موسیقی یا سخنرانی باشد، در اختیار کاربر قرار گرفته است. با کلیک روی آیکون اشتراک‌گذاری، می‌توان براحتی قطعه‌ی مورد نظر را به اشتراک گذاشت.

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل [email protected] با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید