زومجی: بررسی بازی موبایل GTA: Chinatown Wars

تا آنجا که به یاد داریم، نسخه‌ای از GTA وجود نداشته که مورد استقبال گیمرها و حتی منتقدین سخت‌گیر قرار نگیرد. بازی دیگری از این سری به نام GTA: Chinatown Wars که سال‌ها پیش برای کنسول دستی نینتندو DS و بعد برای PSP و iOS منتشر شده بود، حال راه خود را برای حضور در پلتفرم بزرگ و محبوب اندروید باز کرده است. با زومجی و بررسی این بازی همراه باشید.

 پنج‌سال پیش شرکت «راک‌استار» با انتشار نسخه‌ی فرعی (Spin-off) از سری بزرگ Grand Theft Auto روی کنسول دستی نینتندو DS سروصدای زیادی به پا کرد. شاید بسیاری انتظار نداشتند این بازی موفقیت چندانی روی کنسول‌دستی نینتندو بدست آورد، اما پس از انتشار، بیشتر منتقدین بالاترین امتیازهای خود را به این عنوان دادند. به هر حال پس از عرضه‌ی موفق «جنگ‌های محله‌ی چینی‌ها»، ناشر بازی به سمت انتشار آن برای کنسول PSP و همچنین نسخه‌های iOS رفت.

انتشار نسخه فرعی این بازی، با استقبال زیادی از سوی بازیکنان همراه شد و موفقیت‌‌ بسیاری برای سازندگان به همراه داشت. از زاویه دید بازی گرفته تا گرافیک آن، هیچ چیز شباهتی به نسخه‌های چندساله‌ی اخیر سری GTA ندارد. اما داستان جذاب و در عین‌حال گیم‌پلی روان آن هر بازیکنی را به خود جذب می‌کند.

برای مطالعه‌ی این بررسی به قلم امیر شیروانی، به وب‌سایت زومجی مراجعه کنید.

 زومجی

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید