با چند ترفند Microsoft Band آشنا شوید

مایکروسافت چند روز پیش دست‌بند سلامتی خود را رونمایی و آن را برای فروش در دسترس قرار داد. در ادامه با ما همراه باشید تا با چند هک انجام شده بر روی این دست‌بند ساخت مایکروسافت بیشتر آشنا شویم.

معرفی دست‌بند سلامتی توسط مایکروسافت برای بسیاری تعجب آور بود و این کمپانی نیز تنها چند روز بعد از عرضه این بند، بازخوردهای خوبی را از کاربران خود دریافت کرده است. سنسور‌های زیادی در این گجت قرار گرفته است و قابلیت چند پلتفرمی آن نیز ویژگی بسیار عالی به حساب می‌آید اما یکی از کارمندان قبلی نوکیا، جاستین انجل، توانسته چند هک جالب را بر روی دست‌ بند مایکروسافت انجام دهد و ترفند‌های آن را منتشر کند. او اخیرا فاش کرده بود که دست‌بند سلامتی مایکروسافت با زبان C اجرا می‌شود و از net. پشتیبانی نمی‌کند. همانطور که احتمالا خبر دارید، مایکروسافت در این بند سلامتی اجازه توسعه اپلیکیشن‌های جانبی توسط توسعه‌ دهندگان غیر از شرکت مایکروسافت را نمی‌دهد.

IMG 09-596x357

در هر حال، یکی از ترفند‌های جالبی که می‌توانید بر روی دست‌بند مایکروسافت انجام دهید، تغییر رنگ صفحه نمایش آن است. همانطور که در تصویر اصلی مطلب مشاهده می‌کنید، جاستین توانسته رنگ صفحه را به خاکستری روشن تغییر دهد.

hack-band

جاستین انجل حتی توانسته تصویر پس زمینه دست‌بند مایکروسافت را تغییر دهد. شاید تغییر پس زمینه از آن شکل پیش‌ فرض موجود در بند به چیز دیگر، ارزش زیادی نداشته باشد اما با این ترفند به راحتی قادر به تغییر عکس پس زمینه خواهید بود.

band-microsoft

نکته دیگری که او فاش کرده شماره نسخه فرمور 1.1.1933.0 دست‌بند مایکروسافت است که تنها ۱.۳ مگابایت حجم دارد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات