وب سایت‌ و ابزار‌های کاربردی هفته

اینترنت موجود بر روی گجت‌های ما، با وب‌سایت‌ها و برنامه‌های کاربردی است که معنا پیدا می‌کند و همین ابزار‌ها هستند که استفاده ما از دنیای وب را شیرین و لذت بخش می‌کنند. در سری مطالب معرفی و‌ب‌سایت و ابزار هفته، قصد داریم جدیدترین ابزار‌های کارآمد و وب‌سایت‌های جالب را به شما معرفی کنیم. مثل همیشه با زومیت همراه باشید.

MeWe

mewe

MeWe را می‌توان یک شبکه ارتباط‌ خصوصی برای رسانه‌های جمعی دانست. MeWe بستری را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید هر چیزی (عکس‌ها، ویدیو‌ها، پیام‌های صوتی، اسناد قابل ویرایش، ایمیل، چت و بیشتر) را به اشتراک بگذارید. ابزار کنترل کننده‌ای که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می‌دهد نیز منحصر به فرد است: می‌توانید تصمیم بگیرید که چه کسانی محتوای به اشتراک گذاشته توسط شما را ببینند و رابطه‌ای کاملا مستقیم بین دوستان خود داشته باشید تا دیدن محتوای مختلف کاملا محرمانه باشد و توسط شخصی غریبه دیده نشود. در MeWe حتی اگر بخواهید می‌توانید خود را از دید دیگر اعضا مخفی کنید.

Picoweather

این برنامه برای مرورگرهای فایرفاکس و کروم ساخته شده و قدرت خود را از سرویس Yahoo Weather می‌گیرد. Picoweather  تنها برای استفاده از یک منظور ساخته شده و آن نشان دادن دمای کنونی محلی است که شما در آن قرار گرفته‌اید. لوگوی این برنامه نیز به شما شرایط آب و هوا مثل ابری، بارانی و آفتابی را نشان خواهد داد. کاملا مشخص است که این افزونه برای دقیق انجام دادن کار خود نیاز دارد درباره محلی که در آن قرار دارید اطلاع پیدا کند که همین موضوع ممکن است برای افرادی که به مسائل امنیتی اهمیت می‌دهند نگرانی ایجاد کند.

Smigin

smigin

بدون نگرانی درباره گرامر، جمله بسازید. این برنامه شبیه به کسی است که قصد دارد با سعی و خطا یک زبان جدید را به شما یاد بدهد. Smigin برنامه‌ای است که در هر مکانی کار می‌کند، به وای فای نیاز ندارد و شما را شبیه به یک فرد محلی می‌کند نه یک توریست. برای شروع، شما می‌توانید عبارت خود را در سه قدم ساده بسازید؛ صحبت یک فرد محلی که جمله شما را می‌خواند بشنوید، نحوه نوشتن جمله خود را یاد بگیرید و جمله‌های محبوبی که ساخته‌اید را  برای بعدا ذخیره کنید.

Charlie

charlieapp

Charlie ایده بسیار خوب و مفیدی دارد. این سایت کاری می‌کند که شما در ملاقات اول با هر کسی، بر روی او تاثیری زیاد و شگرف بگذارید. اطلاعاتی که از ۱۰۰ منبع مختلف گردآوری می‌کند و به صورت خودکار به شما ارسال می‌شود. اطلاعاتی حیاتی درباره چیز‌هایی که آن‌ها را اذیت می‌کند، چیزهایی که شما با یکدیگر اشتراک دارید و موارد بیشتر.

HabitBull

habitbull

یک همراه قدرتمند که عادات و کار‌های روزانه شما را دنبال می‌کند. این برنامه می تواند هر چیزی را اندازه گیری کند. HabitBull هر زمان که به انجام چیز مهمی نیاز دارید، به شما اعلان لازم را می‌دهد. به سادگی عادات بد شبیه جویدن ناخن و سیگار کشیدن را پیگیری می‌کند تا حساب همه چیز را در دست داشته باشید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید