Dying Light برای کنسول‌های پلی‌استیشن 3 و ایکس‌باکس 360 عرضه نخواهد شد

TechLand، استودیو سازنده‌ی عنوان شوتر اول شخص جهان باز و زامبی محور Dying Light در بیانیه‌ای، رسما اعلام کرد ساخت و توسعه‌ی نسخه‌های ایکس‌باکس 360 و پلی‌استیشن 3 این عنوان به دلیل محدودیت‌های سخت‌افزاری کنسول‌های نسل هفتم کنسل شد.

عنوان Dying light اثری دیگر از استودیو سازنده‌ی بازی‌های معروف Dead island است که سابقا عرضه‌ی آن برای کنسول‌های نسل هفتم و هشتم تایید شده بود، اما حال این استودیو در صفحه‌ی فیس‌بوک خود، خبر از کنسل شدن نسخه‌های نسل هفتمی این عنوان را به علت عدم کشش سخت‌افزاری کنسول‌های قدیمی اعلام کرد. Dying Light حال فقط بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

قسمت‌هایی از این اطلاعیه به شرح زیر است:

به طور خلاصه و ساده بخواهیم مساله را باز کنیم، باید بگوییم که کنسول‌های قدیمی توانایی اجرای بازی ما را ندارند. از آنجایی که علاقه‌ی زیادی داریم تا مخاطبین ما، تجربه‌ای تمام و کمال از محصولمان داشته باشند و محدودیتی را پیش‌روی خود نبینند، ما Dying Light را فقط بر روی سه پلتفرم فدرتمند حال حاضر دنیا عرضه خواهیم کرد. تکنولوژی‌ها و تکنیک‌های پیشرفته‌ای که ما در بازی جدید به کار برده‌ایم، تجربه‌ای حقیقی از نسل بعد را تداعی خواهد کرد که این امر سبب شد تا کنسول‌های قدیمی قادر به بارگذاری و اجرای این محصول نباشند. برای مثال، در یک صحنه‌ی بازی شاید بیش از ۲۰۰ هزار شئ وجود داشته باشد که به نمایش درآوردن این مقدار فقط از پس پلتفرم‌های نسل حاضر بر می‌آید. تکنولوژی نورپردازی شئ‌ گرا یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند حتی سخت‌افزار سیستم‌های حال حاضر را به چالش بکشد.

Dying-Light-low size

Dying Light حول محور آخرالزمانی زامبی‌زده دنبال می‌شود و بازیکنان می‌توانند در این دنیا، به مبارزه علیه زامبی‌ها و هم‌چنین بازماندگان دیگر بر سر منابع حیاتی بپردازند. از موارد قابل تحسین این عنوان، استفاده از حرکات پارکور و اکشنی سرعتی است که گیم‌پلی بازی را متنوع و هیجان‌انگیز خواهد کرد.

این عنوان در تاریخ ۷ بهمن ماه سال جاری عرضه خواهد شد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید