باورنکردنی هایی از داخل ایران: شیشه خوری جوانان! چرا؟

تا به حال داستانی از خوردن شیشه توسط انسان شنیده‌اید؟ بله، شیشه ولی نه آن شیشه‌ی مخدر صنعتی، شیشه به معنای یک لامپ کم مصرف بزرگ که جلوی دوربین آن را می‌شکند و با اشتهای تمام مشغول جویدن آن می‌شود! در ابتدا خود را معرفی می‌کند و می‌گوید جهت شرکت در مسابقه‌ای به نام اعجوبه‌های ایرانی این اقدام را انجام می‌دهد، اما واقعا حیرت‌آور است که چگونه انسانی دست به چنین اعمالی می‌زند!

تا نیمه لامپ را که می خورد هنوز در حیرتیم! آیا برنده شدن در یک مسابقه باعث می‌شود که انسان دست به همچین کاری بزند؟ همیشه تصور می‌کردیم آدم‌های عجیب حتما قیافه‌های عجیب و غریبی دارند تا وقتی که جوان معمولی را دیدم که به راحتی شیشه می‌خورد.

جالب اینجاست که این ویدئو کلیپ و مشابه‌های آن بازدیدهای بسیار بالایی داشتند و کلی نظرات مختلف از تعریف و تمجید گرفته تا نفرین و بد و بیراه را با خود همراه کرده بودند.

واقعا موضوع چیست؟! چرا یک نفر باید اینطور کار خطرناکی کند؟ اصلا این مسابقه چیست و آیا واهیت آن خطرناک است؟ با یک بازدید از ویدئوهایی که برای مسابقه "اعجوبه های ایرانی" ارسال شده است می‌توان فهمید که این مسابقه چقدر مورد توجه قرار گرفته است و باعث شده که جوانان این مرز و بوم دست به انجام چه کارهای مخاطره آمیزی بزنند! در ادامه توجه شما را به دیدن تعدادی از کلیپ‌های این مسابقه جلب می کنم.

شما در مسابقه‌ی اعجوبه‌ها شرکت کرده‌اید؟ نظرتان درباره‌ی این مسابقه چیست؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات