آیا مدل‌های جدیدی از سری لومیای نوکیا با صفحه نمایش بزرگ‌تر در راه اند؟

روز گذشته گزارش جدیدی توسط یک منبع ناشناس منتشر شد که در آن اطلاعاتی از مدل‌های جدید خانواده لومیا که قرار است در آینده‌ای نزدیک معرفی شوند، فاش شده بود. این ابزارهای جدید، همگی در یک چیز اشتراک دارند و آن، صفحه نمایش بزرگ است. ظاهرا نوکیا چندین تلفن و تبلت جدید را در برنامه خود قرار داده و به زودی بسیاری از آنها را معرفی خواهد کرد

ابتدا قصد داریم به معرفی برخی از ویژگی‌های تبلت‌های جدید نوکیا بپردازیم. یکی از این تبلت‌ها احتمالا دارای صفحه نمایش 10.5 اینچ و ضخامت 8.5 میلی‌متر است. تبلت دیگری مجهز به صفحه نمایش 8.5 اینچ می‌باشد. هر دوی این تبلت‌ها در شش رنگ سبز، سیاه، صورتی، آبی، زرد و سفید عرضه خواهند شد و همگی آن‌ها دارای بدنه‌ای از جنس آلومینیوم خواهند داشت. همچنین این دو تبلت مجهز به فناوری دوربین زوم نوکیا می‌باشند. اگر به یاد داشته باشید، "زوم" یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای نوکیا در زمینه توسعه کیفیت عکس و فیلم برداری در دستگاه‌های همراه، محسوب می‌شود.

حال به گوشی‌های جدید این شرکت فنلاندی می‌پردازیم. شایع شده است که گوشی لومیا 525 مجهز به صفحه نمایش 4.5 اینچ، درست شبیه به لومیا 920، لومیا 925 و لومیا 928 خواهد بود. لومیا 625، که چند ماه گذشته شایعات زیادی در مورد آن به گوش می‌رسید، احتمالا مجهز به صفحه نمایش 4.6 اینچ می‌باشد. لومیا 725، نیز اولین گوشی از خانواده لومیا خواهد بود که با صفحه نمایش 5 اینچ همراه است.

همچنین شایعه شده است که نوکیا قصد دارد لومیا 825 را با صفحه نمایش 5.2 اینچ روانه بازار کند. اما رکورد شکن این گوشی‌ها در زمینه اندازه صفحه نمایش، لومیا 926 است که به احتمال زیاد مجهز به صفحه نمایش 5.5 اینچ می‌باشد و قرار است اواسط خردادماه سال آینده میلادی وارد بازار شود. انتظار می‌رود این محصول بازار فبلت‌ها را هدف قرار داده و وارد رقابت با محصولاتی همچون گلکسی نوت 3 یا اکسپریا Z Ultra شود. در ادامه این گزارش آمده، نوکیا در حال توسعه یک فبلت در ابعاد 6 تا 7 اینچ نیز می‌باشد.

در انتها نیز منبع ناشناس این گزارش تاکید کرده که این‌ها داستان‌‌های خیالی نیستند. به زودی خبرهای بیشتری از نوکیا خواهید شنید.

ما نیز امیدواریم که صحبت‌های این منبع خبری صحت داشته باشند و به زودی خبرهای بیشتری از محصولات آینده نوکیا به بیرون درز کنند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید