بنا به گزارش‌های موثق، طرح سازماندهی مجدد مایکروسافت باعث خروج «دان ماتریک»، رئیس بخش ایکس‌باکس از این شرکت شده است

مارویک، روز دوشنبه با اعلام خبر جدایی خود از مایکروسافت و پیوستن به شرکت جویای نام تولید بازی‌های اجتماعی، زینگا، به عنوان مدیرعامل، همه را شگفت زده کرد. اما امروز خبرهایی منتشر شده‌اند که اطلاعات بیشتری از این ماجرا را در اختیار قرار می‌دهند.

به گزارش Fast Company، رئیس بخش ایکس‌باکس مایکروسافت به دلیل عدم رضایت و ناخشنودی از اجرای طرح سازماندهی مجدد این شرکت به زینگا پیوسته است.

گزارشاتی نیز وجود دارند مبنی بر این‌که اجرای این طرح توسط مایکروسافت از آن جهت صورت گرفته است تا این کمپانی را از تولید محصولات صرفا نرم‌افزاری، به تولید محصولات سخت‌افزاری و ارائه خدمات سوق دهد.

در طی اجرای این سازماندهی مجدد، ماتریک بارها نارضایتی خود را نسبت به این اقدام اعلام کرده بود. او از اینکه با انجام این طرح، دیگر قادر نخواهد بود تا جایگاهی بهتر و با ارزش‌تر در مایکروسافت بدست آورد عمیقا احساس ناخشنودی می‌کرده است.

بخش ایکس‌باکس مایکروسافت در حال حاضر تحت مدیریت مستقیم «استیو بالمر» مدیرعامل مایکروسافت اداره می‌شود. هر چند که به نظر می‌رسد «فیل اسپنسر»، رئیس استودیوهای مایکروسافت، به زودی مدیریت این بخش را بر عهده بگیرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید