اریک اشمیت از تلفن Moto X استفاده می‌کند - گالری تصاویر

موتورولا به زودی تلفن Moto X خود را معرفی خواهد، تلفنی که قابلیت سفارشی سازی بر اساس سلیقه کاربر را دارد. حال امروز اریک اشمیت در کنفرانس سالانه Allen & Co شرکت نموده و در آنجا او را با تلفن Moto X موتورولا رویت کرده‌اند. یک وب سایت ایتالیایی این تصاویر را منتشر نموده که در آن تلفن Moto X قابل مشاهده است.

طی هفته‌های اخیر تصاویر و اطلاعات بسیاری در رابطه با Moto X منتشر شده است و حالا اریک اشمیت عضو هیئت مدیره گوگل در حال استفاده از آن مشاهده شده است. تلفنی که او در حال استفاده از آن بود به رنگ سفید است و لوگوی موتورولا در آن وجود دارد. قسمت جلوی تلفن نیز به نظر تماما مشکی می‌رسد، احتمالا چیزی شبیه به نکسوس 4 سفید.

Schmidt01 941-705 resize verge super wide

اگر با دقت به تصویر نگاه کنید، متوجه ضخامت بسیار کم این تلفن مخصوصا در لبه‌ راست و چپ آن خواهید شد، البته این ضخامت در وسط دستگاه افزایش می‌یابد. این طراحی کمتر در تلفن‌های هوشمند امروزی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما اگر بخاطر داشته باشید تلفن پدفون ایسوس از زبان طراحی مشابه‌ای برخوردار بود.

moto x 02

از طرفی این تلفن از نظر ظاهری شبیه به تصاویری است که پیش‌تر به بیرون درز کرده بود و از این رو صحت آنها را تایید می‌کند.

moto x 03

این تلفن بدون شک اولین محصول موتورولا است که با مشارکت مستقیم گوگل تولید شده و از این رو باید دید که تا چه حد موفق خواهد بود.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید