مایکروسافت قیمت تبلت سرفیس RT خود را به 349 دلار کاهش می‌دهد

اطلاعات دقیقی بدست آمده که نشان می‌دهد، مایکروسافت هفته آینده قیمت جدید تبلت‌های سرفیس RT خود را اعلام خواهد کرد. غول نرم افزاری دنیا برای افزایش فروش این تبلت قصد دارد، قیمت مدل‌های مختلف Surface RT را 150 دلار کاهش دهد.

گزارش شده که مایکروسافت به دلیل تقاضای کم و روند فروش آهسته تبلت سرفیس RT، قصد دارد قیمت آن را کاهش دهد. این کمپانی نرم افزاری چندی پیش طرح ویژه‌ای را برای مدارس امریکا اجرا کرد و از طریق آن تبلت سرفیس RT را با قیمت پایین 199 دلار عرضه نمود.

گفته می‌شود مایکروسافت به زودی نسل جدید تبلت سرفیس Pro و RT خود را معرفی خواهد کرد و احتمالا دلیل کاهش قیمت نسل قبلی نیز همین موضوع است. ردموندی‌های سعی می‌کنند موجودی تبلت سرفیس خود را به فروش برسانند، تا فضا برای ارائه نسل بعدی فراهم شود. نسل بعدی تبلت سرفیس Pro این کمپانی به پردازنده‌های کم مصرف Haswell اینتل مجهز خواهند شد و سرفیس RT بعدی نیز از پردازنده قدرتمند Snapdragon 800 کوالکام بهره خواهد برد.

مایکروسافت همچنین قصد دارد لوازم جانبی جدیدی را برای تبلت سرفیس خود ارائه کند که از آن جمله می‌توان به داک صفحه کلید با باتری داخلی اشاره کرد.

قیمت جدید تبلت‌های سرفیس RT:

  • نسخه 32 گیگابایت: 349.99 دلار
  • نسخه 64 گیگابایت: 449.99 دلار
  • نسخه 32 گیگابایت با تاچ کاور: 449.99 دلار
  • نسخه 64 گیگابایت با تاچ کاور: 549.99 دلار

Staples نیز تایید نموده که مایکروسافت روز یک شنبه هفته آینده، قیمت‌های جدید تبلت سرفیس RT را اعلام خواهد کرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید