اندروید 4.3 را برروی تلفن گلکسی اس 4 خود نصب کنید

اندروید 4.3 هنوز رسما منتشر نشده است، اما نسخه آزمایشی آن که برروی نسخه گوگلی گلکسی اس 4 برای آزمایش‌های داخلی مورد استفاده قرار گرفته، به بیرون درز کرده و شما هم اگر تمایل به دریافت آن داشته باشید می‌توانید برروی تلفن Galaxy S4 خود نصب کنید.

گوگل در حال انجام آزمایشات نهایی برروی نسخه 4.3 سیستم عامل اندروید است و به زودی آن را رسما منتشر خواهد کرد. اما پیش از عرضه این سیستم‌عامل نسخه آزمایشی آن به بیرون درز کرده و حالا کاربران گلکسی اس 4 قادر به نصب آن خواهند بود.

متاسفانه رام مربوط به اندروید 4.3 برروی نسخه Snapdragon 600 گلکسی اس 4 با مدل GT-I9505 قابل نصب و استفاده است. از آنجایی که تلفن‌های گلکسی اس 4 عرضه شده در کشور ما مجهز به پردازنده Exynos 5 Octa هستند، نمی‌توان این رام را برروی آنها نصب نمود.

جالب است بدانید که سم-موبایل که این رام را برروی تلفن گلکسی اس 4 نصب و استفاده نموده، گزارش کرده که حتی یک باگ یا مشکل نرم افزاری را نیز در اندروید 4.3 مشاهده نکرده است و تمام قسمت‌های این سیستم‌عامل به خوبی کار می‌کنند.

اگر تلفن شما مدل GT-I9505 است و قصد دانلود رام جدید را دارید به این آدرس مراجعه کنید.

نکته جالب توجه دیگر آن است که گوگل هنوز نسخه نهایی اندروید 4.3 را عرضه نکرده اما آن را در اختیار تولیدکنندگان سخت افزارهای اندرویدی قرار داده تا هرچه سریعتر بروزرسانی به نسخه جدید اندروید را برای محصولات خود برنامه ریزی کنند و زمانی که این سیستم‌عامل بصورت رسمی معرفی می‌شود، ابزارهای دیگر نیز با فاصله کم به اندروید 4.3 بروز شوند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید