تایید شد: HTC One Mini با صفحه نمایش 720p عرضه خواهد شد

کمپانی اچ تی سی تصادفا در وب‌سایت‌ رسمی خود از گوشی جدید وان مینی پرده‌ برداشت. گذشته از اینکه اچ تی سی با این اقدام خود به بسیاری از شایعات موجود در مورد این گوشی رنگ واقعیت بخشید، این کمپانی تایوانی بخشی از جزئیات فنی این گوشی را نیز منتشر کرده است که البته جزئیات مربوط به صفحه نمایش این گوشی که از نوع 720p می‌باشد، در میان آن‌ها مشاهده نمی‌شود.

با استناد به یکی از تصاویر تازه درز کرده از پروفایل کاربری فردی که کاربر یکی از وب‌سایت‌های زیرمجموعه کمپانی اچ تی سی است، رزولوشن صفحه نمایش این گوشی معادل 1280 در 720 پیکسل است.

بر طبق شایعات قبلی، پیش‌بینی می‌شود که صفحه نمایش  وان مینی، 4.3 اینچ باشد که تنها 0.4 اینچ کوچک‌تر از وان است. در این گوشی خبری از حس‌گر IR برای کنترل وسایل الکترونیکی مانند تلویزیون نیست و همچنین احتمالا در آن از پردازنده چهار هسته‌ای مورد استفاده در گوشی وان استفاده نخواهد شد. بقیه مشخصات این گوشی همچون رابط کاربری کاملا همانند گوشی وان خواهد بود.

پیش از این، انگجت اطلاعاتی بدست آورده بود که نشان می‌داد، تلفن One Mini از پردازنده Snapdragon 400 با 2 هسته 1.4 گیگاهرتزی بهره می‌برد. همچنین گزارش شده بود که این تلفن از رابط کاربری Sense 5 و نرم افزار Blinkfeed پشتیبانی خواهد کرد.

در ادامه می‌توانید تصاویر درز کرده از این گوشی را مشاهده نمایید:

111

333

نظر شما در این مورد چیست؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید