سیر تکامل صفحات خانگی iOS از نسخه اول تا هفتم به روایت تصویر

نخستین باری که سیستم عامل iOS (که در آن زمان به عنوان iPhone OS شناخته می‌شد) معرفی شد، ظاهری یکتا، پیشرفته‌تر و کاربردی‌تری را نسبت به مدل‌های مشابه ارائه می‌داد. اما همین ظاهر مدرن و نوین نیز در طی سال‌ها، تغییر کرده و کامل‌تر شده و به مرور زمان به شکل امروزی خود در iOS 7 رسیده است. در این مطلب از زومیت این تغییرات را در قالب تصویر به شما نشان خواهیم داد.

سیمای سیستم‌عامل ویژه‌ی شرکت اپل برای ابزارک‌های همراه تغییر و تحولات گوناگونی را به خود دیده؛ اما هیچگاه شاهد تغییری به عظمت نسخه‌ی هفتم نبوده‌ایم که  نه تنها ظاهر صفحات خانگی، بلکه تمامی بخش‌های سیستم‌عامل و نرم افزارهای گوناگون را نیز دگرگون کرده است.

evolution-of-ios-iphone-home-screen

برای مشاهده تصویر در اندازه‌ی اصلی بر روی آن کلیک کنید.

ششمین بروز رسانی از زمان اولین نسخه، رنگ‌هایی شاداب‌تر و رابطی روان‌تر و کاربردی‌تر را به همراه خود آورده و شور و شادابی خاصی را به ظاهر کهنه پیشین بخشیده است. به طوری که با نصب آن، به سختی باور خواهید کرد که همان تلفن قبلی را در دست دارید. طراحی تخت و رهایی از سبک اسکیومورفیسم، حاصل ماه‌ها کار سخت  تیم طراحی جدید اپل متشکل از جاناتان آیو و کرگ فدریکی می‌باشد و تاکنون که نظر قریب به اتفاق کاربران را جلب کرده است.

نظر شما درباره‌ی تغییرات iOS، از ابتدا تا کنون چیست؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید