اسمارت کلیپ: محصولی جدید از Nyko برای افزودن صفحه‌نمایش دوم به دسته بازی ایکس‌باکس وان و پلی استیشن 4

حالا که به صورت رسمی با مشخصات کامل هر دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4  آشنا شدیم، دیگر باید منتظر انواع لوازم جانبی و محصولات متفرقه برای این دو باشیم. یکی از اولین محصولات ارائه شده، گیره هوشمندی‌ است که با اتصال به دسته بازی کنسول شما، امکان داشتن یک صفحه نمایش اضافی به کمک تلفن هوشمند را فراهم می‌کند.

هر دو شرکت مایکروسافت و سونی، قابلیت اتصال تلفن هوشمند و تبلت  به کنسول هایشان و بهره‌مندی از یک نمایشگر دوم را فراهم آورده‌اند. اما سوال اینجاست که در هنگام بازی چگونه می‌توان از این امکان بهره‌برد؟

به نظر می‌آید که کمپانی نایکو راه حلی برای این موضوع دارد. با استفاده از محصول این شرکت به نام گیره هوشمند (SmartClip) می‌توانید تلفن هوشمند خود را بدون دردسر به دسته بازی‌تان متصل نموده و در هنگام بازی  با استفاده از سرویس اسمارت گلس یا اپلیکیشن پلی‌استیشن از امکانات ویژه‌ای مانند دسترسی به یک نقشه اضافه بهره‌مند شد.

nyko 

بنابر ادعای سایت انگجت، تجربه‌ی کاربری دستگاه مناسب بوده و بازوی دستگاه کاملا قابل تنظیم است. علاوه بر آن، این وسیله بسیار انعطاف پذیر بوده و شما می‌توانید هر نوع ابزارکی را که می‌خواهید به آن متصل کنید. دو دستگیره کوچک نیز در پایین اسمارت کلیپ تعبیه شده که به شما اجازه می‌دهد آن را کاملا به دسته بازی محکم کنید. چرا که در صورت شل بسته شدن گیره یا عدم اتصال صحیح، تجربه‌ی چندان رضایت بخشی نصیبتان نخواهد شد.

این ابزارک کاربردی اواخر امسال و مصادف با ورود نسل جدید کنسول‌ها به بازار، با قیمتی 14.99 دلاری برای سه کنسول ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس 360 و پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

به نظر شما دیگر شاهد چه نوع ابزار هایی برای کنسول‌های نسل بعد خواهیم بود؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید