بازی The Dark Sorcerer قدرت پلی استیشن 4 را به رخ رقبا کشید

کمپانی «کوانتیک دریم» که پیش از این با بازی خارق‌العاده Heavy Rain همه را شگفت زده کرده بود، این بار در E3 2013، دموی یک بازی جدید را به نام The Dark Sorcerer نمایش گذاشت تا همه پی به قدرت گرافیکی پلی استیشن 4 ببرند. در دموی 12 دقیقه‌ای این بازی که در ادامه مطلب قابل مشاهده است ، می‌توان پی به گرافیک فوق‌العاده با افکت‌های جذاب و دوست‌داشتنی آن برد.

مکالمه‌های انجام شده بین کارکترهای این بازی جالب و خنده دار به نظر می‌رسند. کمپانی سازنده بازی Dark Sorcerer در بلاگ رسمی خود از دشواری‌های ساخت یک بازی مدرن در ژانر کمدی صحبت کرده است.

ترساندن مردم کار ساده‌ای است، با صدا و تصاویر تاریک و نمایش ناگهانی موارد خاص، می‌توان به آسانی کاربر را ترساند. مشتاق نمودن کاربر به دنبال کردن یک داستان غم‌انگیز کار مشکلی است. اما اگر شما یک داستان را در مسیر درست آن بیان کنید، انوقت قادر خواهید بود تا مخاطب را به حرکت به سمت جلو تشویق نمایید. مشکل کمدی آن است که شما به یک داستان بسیار خوب و بازیگران توانمند نیاز دارید تا بتوانید خنده را بر لب مخاطب نقش ببندید.

Dark Sorcerer

در این بازی هر کارکتر از میلیون‌ها چندضلعی ساخته شده و حداقل 350 مگابایت Texture و 40 سایه دارد. برخی از فناوری‌های بکار رفته در این دمو به واقعیت بسیار نزدیک هستند. سایه‌ها کاملا طبیعی به نظر می‌رسند، حجم اشیاء به خوبی در نظر گرفته شده، حجم نور به خوبی تعیین شده و همه چیز شبیه فیلم‌های سینمایی طراحی شده است.

نظر شما در رابطه با این بازی انحصاری پلی استیشن 4 چیست؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید