مایکروسافت از بازی Forza 5 که از شبکه برای پردازش گرافیک استفاده می‌کند، پرده برداشت

مایکروسافت در کنفرانس امشب که در شروع نمایشگاه تفریحات الکترونیکی یا E3 2013 برگزار شده، چند عنوان جدید برای کنسول ایکس‌باکس وان را رونمایی کرده است. یکی از عناوینی که گرافیک جذاب و خیره‌کننده‌ای دارد، بازی اتوموبیل‌رانی Forza 5 است که می‌خواهیم نگاهی به هوش‌ مصنوعی پیشرفته و روش پردازش گرافیک بی‌نظیر آن داشته باشیم. با ما باشید.

مایکروسافت و استدیوی بازی‌سازی Turn 10 نسخه‌ی جدید بازی مسابقات رانندگی Forza 5 را برای کنسول ایکس‌باکس وان رونمایی کردند. فرزا 5 از پردازش ابری استفاده می‌کند و قابلیتی به نام Drivatar دارد، قابلیتی برای مسابقه دادن حتی در زمانی که آنلاین نباشید.

1 2 3 4 5

در واقع درایواتار نوعی هوش مصنوعی است که با بررسی روش رانندگی شما، به فراگیری عادات پرداخته و به جای شما مسابقه می‌دهد. شیوه‌ی سرعت گرفتن، ترمز کردن و حتی تصادفات شما را نیز یاد می‌گیرد و این یادگیری به کمک پردازش ابری میسر شده است.

6 7 9

گرافیک بی‌نظیر این بازی نیز با پردازش گرافیکی از طریق ابر شبکه ایجاد می‌شود. تصویری که از خودروی مک‌لارن روی صفحه نمایش داده شده درست شبیه به یک تصویر واقعی است که شباهت زیادی با بازی‌های معمولی ندارد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید