اپل سرویس و نرم‌افزار نقشه‌ی خود را به روز کرد

امشب اپل در رونمایی از نسخه‌ی بعدی نرم‌افزارها و سیستم عامل‌های خود پرده برداشت. در بخش‌های مختلف تغییرات و پیشرفت‌های خوبی قابل مشاهده است و نقشه هم یکی از این بخش‌هاست. در ادامه به تغییرات اعمال شده در نرم‌افزار نقشه و قابلیت‌های جدید آن می‌پردازیم.

بله، امشب در سنفرانسیسکو صحبت از بهبود سرویس نقشه‌ اپل شده است. این سرویس در ابتدای عرضه‌ی نسخه‌ی بعدی سیستم عامل OS X یعنی Mavericks قابل استفاده است.

1

نقشه‌ خیبان‌ها، نقشه‌ سه بعدی از بالا و راهنمایی سر پیچ‌ها همه و همه در نرم‌افزار نقشه پیش‌بینی شده است. یکی دیگر از امکانات جالب نرم‌افزار این است که می‌توان موقعیت‌ها را از نرم‌افزاری که در کامپیوتر دستاپ نصب شده برای گوشی آیفون ارسال کرد. بنابراین استفاده از نرم‌افزار نقشه توسط وسایل مختلف ساده‌تر از قبل خواهد بود.

2

با توجه به اینکه رقیب اصلی اپل در زمینه‌ی سرویس نقشه، گوگل است، اپل به زودی مجموعه‌ی نرم‌افزارنویسی یا SDK جدید برای سرویس نقشه را در اختیار نرم‌افزارنویسان قرار می‌دهد تا بتوانند از قابلیت‌های سرویس نقشه در نرم‌افزارهای خود استفاده کنند.

3

نرم‌افزار تقویم یکی از اولین نرم‌افزارهاییست که از سرویس نقشه بهره می‌برد و سایر نرم‌افزارهای جدید نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید