اپل: «iOS 7 بزرگ‌ترین تغییر از زمان معرفی آیفون است»

امشب اپل هر آن‌چه که در توان داشت را رو کرد، آن‌ها که در WWDC 2013 اخبار متنوعی را برای علاقه‌مندان به محصولات خود اعلام کردند، از نسخه هفتم سیستم عامل iOS موسوم به iOS 7 نیز پرده‌برداری کردند. iOS 7 در حقیقت تازه‌ترین روایت از سیستم‌عامل مخصوص گجت‌های اپلی – یعنی آیپاد، گوشی آیفون و تبلت‌های آی‌پد – است.

بنا به اظهارات تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل، « iOS 7، بزرگ‌ترین تغییر از زمان معرفی گوشی آیفون» به شمار می‌رود. در این پنج سال که از معرفی این گوشی هوشمند اپل می‌گذرد، سیستم عامل iOS با تغییراتی عرضه شده است، اما این مرتبه دامنه تغییرات گسترده‌تر می‌باشد.

سیستم عامل iOS 7 از جنبه‌های گوناگونی با تغییر همراه بوده است، از آیکون‌های تخت و شفاف‌تر تا فونت‌های نازک‌تر و اسلاید جدیدی برای آنلاک‌کردن گوشی. حتی کنترل پنل تازه‌ای به این زیرساخت نرم‌افزاری اضافه شده است، که کاربر می‌تواند با حرکت دادن دست خود از پایین صفحه به سوی بالا، به آن دسترسی داشته باشد و تنظیمات متداول را دست خوش تغییر کند.

به نظر می‌رسد سیستم عامل جدید اپل برای ابزارهای همراه جنبه‌های گوناگونی داشته باشد که در طی روزهای آینده به طور کامل به آن خواهیم پرداخت؛ مثل همیشه با زومیت همراه باشید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید