تماشا کنید: مقایسه لومیا 928 با گلکسی اس 3، این بار در ضبط صدا

به نظر می‌رسد نوکیا دست بردار نیست و قصد دارد تا روز معرفی لومیا 928 هر روز یک ویدیو مقایسه از قابلیت‌های این تلفن با گلکسی اس 3 یا آیفون 5 را منتشر کند. فنلاندی‌ها در روزهای گذشته ویدیو قدرت‌نمایی لومیا 928 در فیلم‌برداری را منتشر کردند و امروز نیز یک ویدیو برای نمایش قدرت پرچمدار بعدی خود در زمینه ضبط صدا را پخش نموده‌اند.

نوکیا یک بار دیگر پرچمدار جدید خود را به نبرد با گلکسی اس 3 سامسونگ برده و این بار این دو تلفن را در زمینه ضبط صدا با یکدیگر مقایسه نموده است. در این ویدیو یک موزیک زده که در مترو نیویورک اجرا شده را با هر دو تلفن گلکسی اس 3 و لومیا 928 ضبط نموده‌اند و نشان داده‌اند که لومیا 928 صدا را واضح‌تر و با نویز به مراتب پایین‌تری ذخیره می‌کند.

در این ویدیو بارها صدا بین صداهای ضبط شده گلکسی اس 3 و لومیا 928 تغییر می‌کند، تا کاربر بتوانند تفاوت کیفیت را به خوبی متوجه شود. یک نمودار گرافیکی نیز بر روی صفحه نمایش داده می‌شود که در آن میزان نویز صدا نشان داده می‌شود. همانطور که حتما حدس زده‌اید در این ویدیو نشان داده می‌شود که لومیا 928 صدا را با کیفیت بهتر و نویز بسیار کمتری ضبط می‌کند و در عوض گلکسی اس 3 صدا را با سطح بسیار بالایی از نویز ذخیره می‌کند. اما اگر در ویدیو دقت کنید متوجه می‌شوید که صدای ضبط شده توسط S3 دارای حجم به مراتب بالاتری است.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید